رکورد شکنی فصل هشتم سریال مردگان متحرک

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

رکورد شکنی تعداد بینندگان فصل هشتم سریال بسیار محبوب و مهیج «مردگان متحرک»

با پخش شدن قسمت صدم این مجموعه ، شور و اشتیاق زیادی در هوادارانش به وجود اومده.

سریال «مردگان متحرک» از شبکه «AMC» با پخش صدمین قسمت این مجموعه و قسمت اول فصل هشتم این سریال ، تونست با پخشش در رتبه اول در بین برنامه های تلوزیونی قرار بگیره و بالغ بر ۱۵ میلیون بیننده رو به خودش اختصاص داده. ۹٫۳ میلیون نفر از این بینندگان در رده سنی ۵۴-۲۵ سال بوده اند و مابقی تماشاگران که ۸٫۸ میلیون نفر بوده اند بین ۴۹-۱۸ سال سن داشته اند. برنامه مخصوص و بسیار جنجالی و هیجانی «Talking Dead»  که به مدت دو ساعت از سالن «Greek» در لس آنجلس پخش شد ، تونست ۵ میلیون بیننده رو به خودش اختصاص بده که ۲٫۹ میلیون بیننده بین ۵۴-۲۴ سال سن داشته اند و ۲٫۷ میلیون بیننده نیز در رده سنی بین ۴۹-۱۸ بوده اند.این آمار نشون میده که این سریال در تمام رده های سنی ، به خصوص نوجوانان و بزرگسالان ، محبوبیت بسیار زیادی داره.

 چارلی کالیر ، رئیس وقت شبکه «AMC» درباره این ارقام می گوید:” تنها تعداد کمی برنامه تلوزیونی وجود دارد که این مقدار تماشاگر و طرفدار رو به خودشون اختصاص دادن و از امتیاز بالایی در بین منتقدان برخوردار هستند. من از تمام طرفداران این سریال ممنونم که این مجموعه رو حمایت می کنند. از تیم سازنده این سریال که باعث شدند این پروژه ، عملی بشه هم ممنونم. در کل ، از تمام اعضای خانواده مردگان متحرک ممنونم. به خانواده ما خوش آمدید!” با این صحبت ها ، به این نتیجه میتونیم برسیم که طرفداران باعث خوشنودی تیم سازنده و مجموعه شبکه «AMC» شدند. این سریال همچنین در شبکه های اجتماعی بسیار محبوب شده و بیشتر از ۲٫۹ میلیون پست رو در شبکه هایی همچون فیسبوک و توییتر به خودش اختصاص داده. البته این سریال افتی ۴۳ درصدی نسبت به سال گذشته داشته و امتیاز قسمت اول فصل هشتم این سریال هم نسبت به فصل های دیگر کمتر بوده است.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید