رکورد شکنی کاربر استیم در زمینه ی خرید بازی های کامپیوتری و ثبت تراز 1000

0

رکورد شکنی کاربر استیم در زمینه ی خرید بازی های کامپیوتری و ثبت تراز 1000

آیا شما هم جزو آن دسته از علاقه مندان بازی های کامپیوتری بر روی پلتفرم PC هستید که بازی های محبوب و مورد نظر خود را از طریق شبکه ی آنلاین و پر مخاطب استیم تهیه می کنید؟ آیا در حال حاضر از تعداد بازی های موجود در لیست استیم خود حسابی مشعوف بوده و به آن می بالید؟ شاید هم به موجب عناوینی که تا کنون نسبت به تهیه کردن آن ها از شبکه ی استیم اقدام نموده اید هم اکنون خود را یکی از خوره های حاضر در دنیای بازی های کامپیوتری می پندارید. در این صورت بهتر است تا پیش از این که غرور کاذب موجبات ترکاندن شما را فراهم نیاورده، ادامه ی این مطلب را از نظر بگذرانید.

در این لحظه از روز هیچ اتفاقی بهتر از این نیست که آن دسته از بازیبازانی که به تراز خود در شبکه ی استیم می بالند را با جناب PalmDesert آشنا کنیم. یکی از شاخص ترین کاربران حاضر در شبکه ی استیم از کشور ژاپن که اخیراً موفق شده تا تراز اختصاصی خود در این شبکه ی اختصاصی آنلاین را به عدد 1000 برساند و نخستین کاربری باشد که توانسته چنین ترازی را به خود اختصاص دهد. در واقع این مرد 35 ساله ی ژاپنی تمام کار و زندگی خود را وقف دنیای بازی های کامپیوتری و حضور در شبکه ی آنلاین استیم کرده است و به موجب این امر موفق شده در طول سه سال اخیر نام خود را به عنوان پادشاه این شبکه ی آنلاین به ثبت برساند. گفتنی است که افزایش تراز اختصاصی کاربران شبکه ی استیم از طریق خرید بازی های کامپیوتری مختلف ، تهیه کرن بسته های الحاقی این بازی ها ، حضور در رویداد های مهم شبکه ی استیم و همچنین دریافت و داد و ستد کارت های بازی قابل مبادله ای صورت می گیرد که بازیبازان می توانند آن ها را از طریق انجام بازی های کامپیوتری گروهی در این شبکه دریافت نمایند. جالب این جاست که این کاربر رکورد شکن تا این لحظه تعداد 5 هزار و 29 بازی مختلف و 3 هزار و 372 محتوای الحاقی یا DLC ریز و درشت را از شبکه ی استیم خریداری کرده و در این زمینه نیز رکورد شگفت انگیزی را به نام خود به ثبت رسانده است. البته متوسط میزان به اتمام رساندن بازی های تجربه شده توسط این کاربر ژاپنی رقم 39 در صد را نشان می دهد و این موضوع حکایت از آن دارد که جناب PalmDesert بسیاری از بازی هایی که از شبکه ی آنلاین استیم خریداری کرده را هنوز به طور کامل به پایان نرسانده است. علاوه بر این موضوع کاربر ژاپنی مذکور تعداد 66 هزار و 695 آیتم مختلف را هم از طریق بازی های کامپیوتری گوناگون به دست آورده که بخش مهمی از آن ها را آیتم های خریداری شده توسط او تشکیل می دهد.

 rocksmith

محبوب ترین بازی کاربر ژاپنی PalmDesert در شبکه ی آنلاین استیم بازی Rocksmith بوده است. اثری که این کاربر رکورد شکن تا کنون چیزی نزدیک به 569 ساعت از وقت خود را صرف تجربه کردن آن نموده و از این طریق حدود 47 اچیومنت مختلف را کسب کرده است. گفتنی است که تعداد کل اچیومنت های ثبت شده توسط این کاربر تا این لحظه رقم 8 هزار و 233 اچیومنت مختلف را شامل می شود

 

البته ارتقا یافتن تراز این کاربر رکورد شکن به عدد 1000 و جاودانه شدن نام او در شبکه ی آنلاین استیم، تنها از طریق خریداری کردن بازی های کامپیوتری مختلف به دست نیامده و او بخش مهمی از این اعتبار را مدیون فعالیت های خود در زمینه ی داد و ستد کارت های بازی قابل مبادله با دیگر کاربران استیم بوده است. در این میان او تا این لحظه توانسته تعداد 33 هزار و 807 کارت بازی مختلف را جمع آوری نماید و تعداد مدال ها و نشان های کسب شده توسط او نیز به رقم 3 هزار و 73 عنوان می رسد. فارغ از بحث تعداد کارت های بازی قابل مبادله ای که تا کنون توسط این کاربر ژاپنی جمع آوری شده است، باید به این نکته اشاره کرد که فرآیند جمع آوری و داد و ستد این کارت ها در حال حاضر یکی از فعالیت های بسیار محبوب ، پر طرفدار و حتی پول ساز موجود در شبکه ی آنلاین استیم به شمار می رود و بسیاری از کاربران این شبکه بخش مهمی از وقت خود را به این امر اختصاص داده اند. در این میان یکی از مهم ترین اقداماتی که از سوی برخی فعالان حاضر در عرصه ی داد و ستد کارت های بازی قابل مبادله در شبکه ی استیم انجام می گیرد و بسیار هم رواج دارد خریداری کردن کارت های ارزان قیمت موجود در بازار انحصاری این شبکه به شکل انبوه و فروش آن ها به مبلغی بالا تر از میزان خریداری شده به سایر کاربران فعال در شبکه ی آنلاین استیم است. در واقع بسیاری از فعالان حاضر در این زمینه اکنون در قامت دلال ظاهر می شوند و در پاره ای موارد سود قابل توجهی را هم از فرآیند داد و ستد خود به دست می آورند. در هر صورت شاید بتوان گفت که رقیبان جناب PalmDesert برای رسیدن به رکورد افسانه ای او در شبکه ی استیم کار بسیار دشواری را در پیش رو دارند. حال با این اوصاف و پس از مشاهده کردن آمار و ارقام فوق آیا هنوز هم خود را در قامت یکی از کاربران فعال استیم و از جمله خوره های دنیای بازی های کامپیوتری می پندارید. شاید اگر جناب PalmDesert به زبان فارسی آشنایی داشت در پاسخ به این تصور خام دستانه تنها همین یک جمله را بر زبان می آورد: « دوغت رو بنوش! »

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید