رکورد فروش ماهانه اینفینیتی شکست

0

اینفینیتی با افزایش ۲۲ درصدی فروش محصولاتش در ماه مارس سال جاری میلادی، توانست رکورد فروش ماهانه خود را بشکند. بخش لوکس کمپانی نیسان با افتخار گزارش ماهانه خود را منتشر کرده و خبر از فروش بیش از ۲۴.۹۰۰ هزار دستگاه از انواع مختلف تولیدات خود، در ماه مارس را داده است.

infiniti-q30-production

برای نخستین بار در طی ۱۹سال گذشته این شرکت موفق به فروش ۵۷.۲۰۰ هزار خودرو در سه ماهه ابتدایی سال جاری میلادی شده است. این مقدارفروش بهترین رکورد اینفینیتی در تاریخ این کمپانی بوده که ۹ درصد از فروش Q1 در سال ۲۰۱۵ بیشتر است.

infiniti-q30-producti

بر همین اساس فروش خودروهای  اینفینیتی در چین با ۱۴ درصد افزایش، به ۳۸۰۰ دستگاه رسیده است. در اروپا اینفینیتی موفق به فروش ۳۹۰۰ دستگاه از محصولاتش شده و در قاره آمریکا و کشورهایی نظیر ایالات متحده، کانادا، مکزیک و آمریکا جنوبی؛ ۱۵.۱۰۰ هزار دستگاه از تولیدات خود را بفروش رسانده است.

آقای Roland Krueger؛ مدیر کل کمپانی اینفینیتی موتور در این رابطه گفته است:« ما بسیار خوش حال هستیم که هم رکورد فروش ماهیانه خود را شکسته‌ و هم عملکردی عالی، در سه ماه ابتدایی سال داشته‌ایم. ما می‌توانی به این روند سرعت بخشیده و با افتتاح خط تولید خودروهای Q60 و QX30، میزان فروش خود را بیشتر کنیم.»

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید