ریدلی اسکات: قسمت دوم فیلم «پرمتئوس» را در استرالیا می‌سازم

0

گیگر:

خالق «گلادیاتور» در دیدار با وزیر امور خارجه استرالیا در سازمان ملل

«ریدلی اسکات» در دیدار با وزیر امورخارجه استرالیا ابراز داشت که قصد دارد قسمت دوم فیلم علمی تخیلی «پرمتئوس» را در استرالیا بسازد.

به گزارش بولتن نیوز، «ریدلی اسکات»، کارگردان فیلم‌هایی چون «گلادیاتور»، «هانیبال» و «بلید رانر» اخیرا در مجمع عمومی سازمان ملل با «جولی بیشاپ»، وزیر امورخارجه استرالیا، در نیویورک دیدار کرد.

«ریدلی اسکات» گفت: ادامه فیلم «پرمتئوس» باید یا در استرالیا یا در کانادا ساخته شود.

«بیشاپ» نیز در پاسخ به «ریدلی اسکات» ابراز داشته است که باید در اولین فرصت این مسئله را با «مالکوم ترنبول»، نخست وزیر استرالیا، مطرح خواهد کرد.

«بیشاپ» در مصاحبه روز چهارشنبه خود با اسکای نیوز ملاقات خود با «ریدلی اسکات» و همچنین گفتگویشان درباره امکان ساخت فیلم او در کشور استرالیا را تأیید کرد.

وی در مصاحبه با این شبکه خبری گفت: به خبرهایی که در مورد «ریدلی اسکات» منتشر می‌شود، بسیار علاقمندم و مورد او را باید با «مالکوم ترنبول»، نخست وزیر، و «اسکات موریسون»،وزیر مهاجرت، صحبت کنم.

به گزارش گاردین، «بیشاپ» که پیش از این با ستارگانی چون «رابرت دنیرو» و «هیو جکمن» نیز ملاقات صمیمانه داشته است، متذکر شد: این بخشی از برنامه‌های دولت استرالیاست که اقتصاد خلاقانه کشور را توسعه دهند. 

وی افزود: ما در کشورمان مردم خلاق و با استعداد زیادی داریم که آنها بزرگترین دارایی طبیعی کشور ما را تشکیل می‌دهند.

وی تأکید کرد: اگر بتوانیم تولید فیلم در استرالیا را توسعه دهیم، به نظر من این فرصت بزرگی برای اشتغال زایی بیشتر در حوزه اقتصاد‌های خلاقانه را به دنبال خواهد داشت.

بنا بر این گزارش، «ریدلی اسکات»، قسمت اول از فیلم علمی تخیلی «پرومتئوس» را ژوئن سال 2012 میلادی با بودجه‌ای بالغ بر 130 میلیون دلار و براساس فیلمنامه‌ای مشترک از «جون اسپایتس» و «دیمون لیندلوف» جلوی دوربین برد.

در این فیلم بازیگرانی چون نومی راپاس، شارلیز ترون و ادریس البا نقش آفرینی کرده‌اند.

انتهای پیام/

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید