ریسک بالای نصب درایور جدید انویدیا

0

ریسک بالای نصب درایور جدید انویدیا

درایور جدید Game Ready انویدیا نسخه ۳۶۴.۷۲ به گزارش کاربرانی که این نسخه را دانلود و نصب کردند،‌مشکلاتی برای کامپیوتر شخصی آنها  در برداشته است. گزارش مشکلات متعدد کاربران  در فروم انویدیا نشان دهنده وجود باگ در این نسخه از درایور کارت گرافیک است. با این وجود انویدیا با دریافت تائیدیه مایکروسافت WHQL نشان می دهد که درایور ۳۶۴.۷۲ پیش از این در لابراتور مایکروسافت روی سیستم عامل های مختلف ویندوز و قطعات سخت افزاری متفاوت مورد بررسی قرار گرفته است. کمپانی سبزپوش قصد دارد تا با ارائه Hotfix  مشکل درایور نسخه ۳۶۴.۷۲ را برطرف سازد.

 

مشکلات درایور ۳۶۴.۷۲ فراتر از یک باگ نرم افزاری ظاهر می شود و علائم آن نشان دهنده بروز نقص فنی در پردازنده و حافظه گرافیکی است. مواردی مانند صفحه آبی، خطوط طوسی-سبز، سو سو زدن تصویر، نقص در نمایش جلوه های گرافیکی، مشکل در کارکرد صحیح G-Sync، فریز شدن تصویر و در نهایت مشکل مقیاس DSR توسط کاربران گزارش شده است.

 

درایور کارت گرافیک انویدیا

 

حتی گزارشاتی مبنی بر از کار افتادن کارت گرافیک پس از نصب درایور جدید Game Ready وجود دارد. در صورتی که با موارد بیان شده روبرو شدید، درایور کارت گرافیک را توسط ابزار های Unistaller یا از طریق حالت Safe Mode سیستم عامل ویندوز به طور کامل حذف کنید. در صورتی که هنوز درایور خود را به روز رسانی نکردید، تا زمان ارائه Hotfix یا نسخه جدید درایور منتظر بمانید و از نسخه فعلی نصب شده روی سیستم خود استفاده کنید.

 

درایور کارت گرافیک انویدیا

 

انویدیا در صورت یافتن علت بروز مشکل، Hotfix اختصاصی برای درایور ۳۶۴.۷۲ Game Ready ارائه می دهد و در غیر این صورت نسخه جدیدتر از درایور منتشر می شود. طبق اعلام انویدیا، نسخه جدید ۳۶۴.۷۲ به طور کامل از هدست واقعیت مجازی Oculus Rift پشتیبانی می کند و بهینه سازی برای بازی های واقعیت مجازی صورت گرفته است. آیا شما هم با این مشکلات پس از نصب درایور ۳۶۴.۷۲ انویدیا روبرو شدید؟

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید