زمان تعطیلی خوابگاه‌های صنعتی شریف مشخص شد

0

معاون مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف گفت: خوابگاه‌های دانشگاه بر اساس جداول آموزشی و برنامه‌های دریافتی از صندوق رفاه تعطیل می‌کنیم.

محمد آرامی معاون مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  در خصوص زمان تعطیلی خوابگاه های این دانشگاه در ترم جاری اظهار داشت: تقویم آموزشی و جداول صندوق رفاه، مبنای کار دانشگاه صنعتی شریف است که بر اساس آن خوابگاه ها از 15 تیر ماه تعطیل می‌شوند، البته یکسری از دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری ترم تابستان هم دارند.

وی افزود: اجاره بهای خوابگاه ها بر اساس دستورالعمل‌های صندوق رفاه تعیین می‌شود به علاوه تعداد نفرات نیز در میزان این مبلغ بی تاثیر نیست.

آرامی در خصوص برنامه ماه رمضان دانشگاه صنعتی شریف اذعان داشت: امسال ماه رمضان با امتحانات دانشجویان همزمان شده  و دانشگاه طبق روال همه ساله برنامه هایی برای دانشجویان در نظر دارد. همچنین برنامه غذایی متنوع و مناسبی را برای افطار و سحر آنها در نظر گرفته ایم. 

معاون مدیر دانشجویی دانشگاه صنعتی شریف در خصوص پرداخت یارانه غذا در تابستان به دانشجویان افزود: بودجه دانشگاه ها را در مجموع پرداخت می کنند. قبلاً کمک هزینه ای از سوی صندوق رفاه برای دانشجویان  در زمینه تغذیه وجود داشت اما در سال های اخیر از این کمک هزینه خبری نیست.

وی درباره زمان تحویل خوابگاه ها برای ترم مهر گفت: پس از مشخص شدن تقویم آموزشی، در اواسط شهریور ماه برنامه خوابگاه های ترم آینده را مشخص می کنیم.

آرامی یادآور شد: اکنون 9 خوابگاه مجردی و یک خوابگاه متاهلی داریم که برخی از آنها به صورت مجتمع و برخی دیگر به صورت آپارتمان هستند. همچنین تعداد دانشجویان صنعتی شریف در نیمسال اول در خوابگاه ها بیشتر از نیمسال دوم است. حدود 3000 نفر در سال جاری ساکن خوابگاه‌های دانشگاه هستند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید