زمان ثبت‌نام پانزدهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات عالیات

0

دبیر ستاد اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات گفت: ثبت‌نام پانزدهمین دوره اعزام دانشجویان به عتبات عالیات در ماه رمضان و از 20 تیرماه آغاز می شود.

حجت الاسلام محمدرضا فقیهی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی  گروه علمی پزشكی  با اشاره به چهاردمین دوره اعزام دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور به عتبات عالیات اظهار داشت: این دوره از اعزام دانشگاهیان که از پنجم بهمن سال گذشته آغاز شد تا دوم اردیبهشت ماه جاری  ادامه دارد. در این طرح 12 هزار و 700 نفر از دانشگاهیان به عتبات عالیات اعزام شدند.

وی بیان کرد: برای کاروان‌های این دانشجویان برنامه‌های مختلف فرهنگی قبل، بعد و حین سفر در کربلا و نجف با همکاری دفتر بعثه مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.

دبیر ستاد اعزام دانشگاهیان به عتبات عالیات با بیان اینکه برای دانشجویان برنامه‌های ویژه‌ای در کربلا و نجف داریم، افزود: زیارت قبر مطهر حضرت حر، بازدید از کتابخانه علامه امینی، توضیحات نجف‌شناسی و محافل انس با قرآن از برنامه‌های فرهنگی این گروه‌ها است.

وی ابراز داشت: مرحله پانزدهم اعزام دانشجویان به عتبات عالیات از ماه رمضان از بیستم تیرماه سال جاری آغاز می‌شود و ثبت نام این دوره از ماه مبارک رمضان آغاز می شود.

فقیهی ادامه داد: برای دانشجویان و همراهانشان یک میلیون تومان وام در نظر گرفته شده تا مسئله مالی دانشجویان را نگران نکند.

وی گفت: در همه دوره‌ها قبل از سفر همایش و جلساتی برای این دانشجویان برگزار می‌کنیم.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید