زمان و ثبت نام در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ 96

0

اولین بار سال ۶۹ بود که نمایشگاه کامپیوتر، برق، الکترونیک و ارتباطات که الان اسمش الکامپه برگزار شد و تا حدود ده سال بعد از آن، هر دوسال یک‌باراین اتفاق می‌افتاد.

دوره‌ی قبل یعنی الکامپ بیست‌و‌دوم حدود ۶۰۰ شرکت داخلی و خارجی در نمایشگاه شرکت کردند که ۲۵۰ تای آن‌ها استارتاپ بودند. بیشترین شرکت‌کننده‌ی خارجی الکامپ بیست‌و‌دوم، از شرق آسیا بودند.

startup pitch چیست؟ مسابقه‌ای که استارتاپ‌ها فرصت دارند در مدت ۲ دقیقه از کسب‌و‌کار خودشان برای حاضران و داوران صحبت کنند که در نهایت ۱۰ استارتاپ برتر برای شرکت در نمایشگاه سبیت آلمان (رویداد بین‌المللی فناوری اطلاعات)انتخاب می‌شوند. سه استارتاپ برتر دوره‌ی قبل «کی‌کجاس»، «ریکامندر» و «پوشه» بودند.

شایان ذکر می باشد در دوره گذشته این نمایشگاه 424 شرکت داخلی و خارجی و 250 شرکت در قالب استارت آپ در فضایی به مساحت 36500 متر مربع از 18کشور حضور داشتند که در طول برپایی نمایشگاه توانمندیهای خود را ارائه نمودند. جهت ارتقاء سطح محتوای نمایشگاه همزمان با برپایی این رویداد مهم تعدادی نشست و میزگرد تخصصی در حوزه های مختلف با حضور اساتید برجسته بین المللی و چهره های ارزشمند داخلی نیز پیش بینی شده است همچنین با عنایت به استقبال چشمگیر استارت آپ ها در دوره قبل برنامه ریزی جهت حضور گسترده تر و برپایی سالن استارت آپ ها با رویکرد متفاوت نیز از برنامه های مهم این دوره می باشد. با عنایت به ظرفیت و پتانسیل این نمایشگاه در حوزه های مختلف، شناسایی نیروی کار فعال و متخصص از طریق فراخوان عمومی و معرفی این افراد به شرکتها جهت جذب و ایجاد اشتغال یکی دیگر از برنامه های پیش بینی شده در این دوره از نمایشگاه می باشد که در قالب برپایی سالن اختصاصی تحت عنوان اشتغال شکل خواهد گرفت و شرکتها این امکان را خواهند داشت که از نزدیک با متخصصان و کارشناسان جویای کار مذاکره و نسبت به جذب این افراد اقدام نمایند. حضور سازمان ها و نهاد های دولتی و معرفی خدمات دولت در حوزه های مختلف در قالب سالن دولت الکترونیک طبق سنوات گذشته نیز پیش بینی شده است و برنامه های جامعی جهت دعوت از مقامات و مسئولان بخش دولتی و خصوصی جهت حضور و بازدید از نمایشگاه در دستور کار ستاد قرار دارد.

زمان و ثبت نام در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ

شرکتهای علاقه مند به حضور در سالن اشتغال (HR) بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از ساعت 10 روز چهارشنبه 31 خرداد ماه میتوانند برای پیش ثبت نام از طریق سایت iran-elecomp.com اقدام کنند.

و نستد در نمایشگاه الکامپ 96 حضور خواهد یافت

پاسخ دهید