زنی باردار با ویار بسیار عجیب و باورنکردنی (عکس)

0

گیگر:

کمی باور این خبر سخت است اما این مورد هم بدون شک در خانم های باردار اتفاق می افتد که در هنگام بارداری ممکن است به بهترین یا بدترین ویارها دچار شوند و ترک آن دست خودشان نیست تا پایان بارداری !!! این زن نیز از آن جمله زنان عجیب و ویار عجیب تر آن در دوران بارداری است. با ما در بخش مطالب جالب و خواندنی نازوب همراه باشید.

 

ماجرای زنی که در دوران بارداری علاقه به خوردن شن و ماسه و اسفنج داشت همه را شگفت زده کرده است اما نکته قابل توجه اینجاست که این زن روزی 20 وعده شن و ماسه مصرف می کرد.

 

به گزارش نازوب کلی ماری هنگامی که دوقلو باردار بود ۲۰ بار در روز شن و ماسه دریا را بر روی یک تکه اسفنج ریخته و می خورده است. وی ویار خوردن شن به همراه اسفنج داشت.

 

 

زنی باردار با ویار بسیار عجیب و باورنکردنی (عکس)

 

ماری ۲۸ ساله می گوید : واقعا در آن زمان خوردن شن و ماسه به همراه اسفنج برایم لذت بخش و دوست داشتنی بود.درست همان چیزی بود که من میخواستم،در روز نزدیک ۲۰ وعده شن و ماسه را بر روی اسفنج میریختم و می خوردم.

 

اما با وجود میل و علاقه اش به خوردن شن و ماسه و اسفنج هر دو فرزندش به نام های لولا و لوسیان سالم و بدون هیچ مشکلی به دنیا آمدند.

 

زنی باردار با ویار بسیار عجیب و باورنکردنی (عکس)

به گفته پزشکان وی در دوران بارداری اش به مبتلا به نوعی بیماری به اسم Pica بوده است که باعث می شود بیمار میل شدید به خوردن چیزهایی به غیر از غذا همانند شن و ماسه داشته باشد.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید