زنی که با خوردن نوشابه خودکشی کرد + عکس

0

خبرگزاری میزان – مادر 38 ساله ی اهل لندن، بر اثر نوشیدن 8لیتر نوشابه و دریافت بیش از حد کافئین و فلوکستین جانش را از دست داد. وی که از بیماری افسردگی رنج میبرد، می بایست از طریق داروهایش نیز کافئین دریافت میکرد که بتواند آرامشش را در طول روز حفظ کند. جنازه او توسط پسر نوزده ساله اش در خانه یافت شد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از تابناک، بر اساس گزارش پلیس محلی لندن؛ ویکتوریا لین به علت دریافت بیش از حد کافئین و فلوکستین جانش را از دست داد. پزشک او در گذشته به وی تذکر داده بود که به علت کافئین موجود در قرص های افسردگی، باید مراقب دیگر مواد غذایی که در طول روز مصرف میکند باشد، اما او بی توجه به توصیه پزشکش، تنها به علت لذت بردن از طعم و مزه نوشابه، روزی 8 لیتر نوشابه می نوشید.
پلیس در ادامه افزود: افسران پلیس و اورژانس به سرعت به محل حادثه اعزام شدند، اما تلاش امدادگران برای احیایی کاترین بی نتیجه بود. پزشکی قانونی عامل درگذشت خانم کاترین را مصرف افراطی و خود سرانه کافئین که ترکیبی از مواد غذایی روزانه وی بود، اعلام کرد.

زنی که با خوردن نوشابه خودکشی کرد + عکس

زنی که با خوردن نوشابه خودکشی کرد + عکس

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید