زن “افغان” برنده جایزه نخبگان اقتصادی جهان اسلام شد

0

خبرگزاری میزان – برای اولین بار یک زن افغانستانی موفق به دریافت جایزه نخبگان اقتصادی جهان اسلام شد.

زن به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از پیام آفتاب، برای اولین بار یک زن افغانستانی موفق به دریافت جایزه نخبگان اقتصادی جهان اسلام شد.
 
“ماریا بشیر”، رئیس سابق دادستانی هرات، که برای دریافت جایزه نخبگان اقتصادی جهان اسلام به کشور مالزی رفته است، از اینکه مستحق این جایزه گردیده است ابراز خرسندی نمود و اعلام کرد که دریافت این جایزه باعث انگیزه بیشتر، برای تلاش‌ در جهت خدمات اجتماعی و اسلامی بهتر خواهد شد.
 
در این برنامه که در “مرکز تجارت جهانی پوترا” در شهر کوالالامپور، پایتخت کشور مالزی برگزار شد، ماریا بشیر جایزه خود را از نخست وزیر مالزی دریافت کرده است.
 
این جایزه سمبل فعالان اقتصاد اسلامی است، که با استعداد، ثروت، دارایی و به کمک هوش و تلاش خود، در محیط و منطقه‌ خود به ارمغان می‌آورند.
 
رئیس اسبق دادستانی هرات در گذشته نیز موفق به دریافت چندین جایزه و مدال شده است، که از آن جمله در هشتم مارس سال 2011 توانست، جایزه معتبر «زنان شجاع» را از سوی وزارت خارجه آمریکا نیز بدست آورد.
 
گفتنی است در این برنامه 9 کشور جهان شرکت داشتند، که «سامی‌ یوسف» خواننده مسلمان نیز از جمله دریافت کنندگان، این جایزه بودند.
 
“جایزه نخبگان اقتصادی جهان اسلام” به طور سالانه توسط مجله OIC Today به خاطر تلاش افراد در نوآوری، موفقیت و بهتر کردن اقتصاد جهانی اسلامی اهدا می‌شود.
 
این جایزه در حاشیه ششمین نمایشگاه تجارت و سرمایه‌گذاری جهان اسلام (Muslim World Biz) که به اختصار MWB نامیده می‌شود، اهدا شد.
 
این نمایشگاه با حضور نمایندگان 30 کشور شامل 500 شرکت و با محورهای صنعت، تجارت، آموزش عالی و گردشگری اسلامی در مرکز تجارت جهانی پوترای شهر کوالالامپور، پایتخت مالزی آغاز به کار کرد.
 
/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید
محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید