زکری لوی به جمع بازیگران فیلم شزم پیوست

0

گیگر در دانلود فیلم و سریال :

«زکری لوی» به جمع بازیگران فیلم مهیج شزم پیوست

دیروز ، استودیو برداران وارنر ، بازیگری که نقش شزم در همین فیلم رو بازی خواهد کرد رو به طور رسمی معرفی کرد.

«زکری لوی» از بازیگران مطرح هالیوودی به جمع ابرقهرمان های «دی سی کامیکس» پیوست. او قرار است تا نقش شخصیت «شزم» رو در این فیلم ایفا کنه. دیروز ، «دیوید اف. سندبرگ» کارگردان این فیلم ، در صفحه اینستاگرام خودش به طور رسمی اعلام کرد که لوی به جمع ابرقهرمان ها خواهد پیوست و انتخاب بسیار خوبی برای بازی در این نقش خواهد بود. بر طبق شایعاتی که در چند هفته اخیر منتشر شده ، برخی ها بر این باورند که استودیو برادران وارنر قصد دارند تا دو نقش مختلف برای شخصیت های شزم و بیلی بیتسون انتخاب کنند. اطلاعات بیشتری از ایفای نقش «زکری لوی» منتشر نشده و هنوز مشخص نیست که آیا او نقش «بیلی بیتسون» را ایفا خواهد کرد یا خیر. این فیلم داستان شخصیت «بیلی بیتسون» را بازگو خواهد کرد که با گفتن کلمه جادویی «شزم» ، به یک دنیای جدید وارد شده و توسط خدایان ، قدرت های ابرقهرمانی و بسیار عجیب به او داده می شود.

«زکری لوی» از بازیگران مطرح هالیوودی است و به خاطر بازی در فیلم «ثور: دنیای تاریک» ، «ثور: راگناروک» و صداپیشگی در انیمیشن «تنگلد» در این صنعت ، به شهرت دست پیدا کرد. بر اساس خبر هایی که در چند هفته اخیر منتشر شده ،  «دواین جانسون» بازیگر مشهور هالیوودی ، قصد بازی در نقش منفی فیلم «بلک آدام» در فیلم «شزم» را ندارد. این شخصیت ، جزو دشمن های اصلی شخصیت «شزم» بوده و وجود او در این فیلم ، از اهمیت زیادی برخوردار بوده است. اما حالا با کنار کشیدن جانسون از این فیلم ، سوالات زیادی در ذهن هواداران بوجود اومده و انتظار میره که شخصیت منفی «دکتر سیوانا» ، به عنوان جایگزین برای «بلک آدام» انتخاب بشه.


پیشنهادات سایت:

برای باخبر شدن از آخرین اخبار سایت و سینمای جهان ، به کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads بپیوندید.

کانال تلگرام http://www.irangapco.com/category/downloads

پاسخ دهید