زیتلوس؛ خرید اینترنتی ساعت

0

[ad_1]

زیتلوس zeitlos

باتوجه به دنیای رقابتی امروز گاهی برای تشخیص اجناس اصل از تقلبی به مشکل بر میخوریم یکی از محصولاتی که تشخیص اصل از تقلبی آن بسیار مشکل است کالای ساعت می باشد که کاملاً تخصصی بوده و
افراد بعضاً هزینه زیادی بابت خرید یک ساعت می پردازند و فکر می کنند که محصول اصل را خریداری نموده اند در صورتی که فقط هزینه محصول اصل را داده اند و اکثراً کالای تقلبی تحویل می گیرند.

استفاده از آلیاژهای نامرغوب در ساعت های تقلبی منجر به ایجاد حساسیت های پوستی برای افراد می گردد و همچنین یکی از دلایل به وجود آمدن سرطان پوست تماس پوست انسان با فلزات ناخالص می باشد که این فرآیند در نتیجه تعرق پوست و آمیخته شدن(واکنش شیمیایی) با این فلزات می باشد.

حتماً برای شما یا یکی از نزدیکان شما اتفاق افتاده که در اثر استفاده از برخی فلزات نامرغوب ، پوست بدن آنها دچار التهاب شده باشد که این نتیجه استفاده از فلز نامرغوب در ساخت آن کالا است. موضوع قابل توجه اینکه در خیلی از مواقع بدن انسان نسبت به این موضوع مقاومت نشان داده و علائم و هشدارهای ظاهری نشان نمی دهد که فرد متوجه عدم کیفیت ساخت آن کالا شود و در نتیجه به استفاده از آن محصول ادامه خواهد داد در صورتیکه مضرات استفاده همچنان وجود دارد و مشکلات جدی به مرور زمان به فرد منتقل خواهد شد.

یکی از مسائلی که می توان قیمت یک ساعت را به حداقل رساند استفاده از مواد بازیافتی و خیلی بی کیفیت می باشد که در هنگام خرید غیر قابل تشخیص برای مصرف کنندگان می باشد و با آبکاری و پوشش مقاوم ظاهر محصول را زیبا نشان داده و کیفیت نامناسب از

چشم مصرف کننده پنهان می ماند این نوع فلزات دچار اکسید شدن با عرق دست می شوند در نتیجه عمر آنها کوتاه بوده و هیچگونه ضمانت و خدماتی را هم شامل نمی شوند.

در دنیای امروز مدگرایی یکی از اصول اصلی زندگی به شمار می رود. در این میان برندهایی که قدرت ارائه تنوع محصولات را به مشتریان خود دارند نسبت به بقیه رقبا موفق تر می باشند ولی مشکل اصلی مصرف کنندگان عدم وجود بودجه کافی برای تهیه آنهاست.

در راستای مشتری مداری برای اولین بار در ایران ساعت زیتلوس شرایطی را مهیا نموده است تا مشتریان زیتلوس بتوانند ساعت زیتلوس خود را با یک ساعت جدید زیتلوس تعویض نموده و از 40% تخفیف وفاداری بهره مند گردند.

نکته حائز اهمیت این می باشد که این ویژگی هیچگونه شرط زمانی و تعدد تکرار ندارد.

در کشورهای در حال توسعه همواره خلاٌ وجود اطلاعات کافی در مورد صنایع مختلف به چشم می خورد.کشور ما نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

هر چه قدر کالاها از پیچیدگی بیشتری برخوردار باشند نیاز به اطلاع رسانی در مورد آنها بیشتر احساس می گردد. ساعت با توجه به ویژگی های تکنولوژیکی مد و کیفیتی یکی از محصولاتی است که مرجع تخصصی خاصی مربوط به آن در ایران وجود ندارد.

زیتلوس به عنوان اولین برند ساعت سوئیسی در ایران به صورت تخصصی خدمات اطلاع رسانی و مشاوره خرید را سرلوحه خود قرار داده و به صورت آنلاین و کاملاً رایگان این خدمات را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

مرغوبترین نوع فلزی که در ساعتهای زیر 10 میلیون تومان استفاده می گردد استیل 316L می باشد که همانطور که می دانید استیل ترکیب فلزات نیکل ، کروم ، آهن ، … می باشد که در استیل 316L ، فلز نیکل که برای سلامتی مضر است از آن خارج گردیده است.

البته این کار به دلیل سخت تر شدن فلز فرآیند تولید را مشکل تر می نماید اما تولید کنندگانی که برای حقوق مصرف کنندگان ارزش قائل می باشند سلامت مصرف کننده برایشان حائز اهمیت بوده و این سختی را به جان می خرند.

هم اکنون ثبت نام کنید و ٧٠ هزار تومان هدیه بگیرید.

گیفت کارت سنتر

Laghari

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید