ساخت هتل آسمان خراش در ثروتمندترین روستای چین ۲۰۱۶

0

 هتل آسمان خراش
هتل آسمان خراش

ساخت هتل آسمان خراش در ثروتمندترین روستای چین ۲۰۱۶

مقدمه:دوستان  به منظور عقب نماندن از همتایان شهری، یکی از ثروتمندترین روستاهای چین به نام Huaxi به ساخت هتل اسمان خراشی با طول ۳۲۸m اقدام کردند که ۴۷۰ میلیون برای ان هزینه شده که نشان از رشد اقتصادی این کشور است. همراه “بهترین ها در زمین” باشید.

هتل بین المللی Longxi به مناسبت ۵۰امین سالگرد احداث روستای فوق ساخته شده است. روستای Huaxi در شرق چین در استان جیانگ سو واقع گشته و اولین روستای جهان با یک اسمان خراش می باشد.

این هتل شامل ۸۰۰ سوئیت است که می تواند دو هزار نفر جمعیت را پذیرا باشد. سال نمایش، رستوران گردان، استخرهای شنا روی بام و باغ از دیگر بخش های این هتل می باشد. مجسمه ای از گاو نر ساخته شده از طلای خالص با وزن یک تن در این هتل دیده می شود. این گاو نشان از ثروت این روستا است که در طبقه ۶۰ هتل قرار گرفته است.

برای ساخت این هتل ۷۴ طبقه چهار سال زمان برده است و اکنون توانسته در میان بلندترین اسمان خراش های دنیا رتبه ۱۵ را قبل از برج های ایفل در پاریس (با ارتفاع ۳۲۴ متر) و ساختمان کرایسلر در نیویورک (با ارتفاع ۳۱۹ متر) از ان خود نماید.

در طول ۵۰ سال اخیر این روستای فقیرنشین با رشد همراه شده، چنانکه حتی جمعیت این روستا از ۱۶۰۰ نفر به پنجاه هزار نفر افزایش داشته است.

نتیجه گیری: همونطور که مشاهده کردین به انتهای مطلب  آسمان خراش  رسیدیم. امارها حاکی از ان است که هر خانواده در این روستا دارای یک منزل شخصی، دو دستگاه خودرو و ۲۵۰ هزار دلار پس انداز بانکی بوده و بعلاوه از بهداشت جهانی و آموزش رایگان برخوردار می باشند.

گرد آوری: گیگر

منبع:topinearth

لینک مطلب

پاسخ دهید