سازنده World of Tanks به لیست میلیاردر‌های دنیا می‌پیوندد

0

گیگر :

کیسلی از تایید یا تکذیب این رقم خودداری کرد اما به سایت خبری بلومبرگ گفت که او شیوه زندگی بسیار فروتنانه‌ای دارد و کسی نیست که بخواهد روی سرمایه‌ای که به عنوان رئیس Wargaming کسب کرده است، رقم و عددی بگذارد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که خود شرکت Wargaming ارزشی معادل 1.5 میلیارد دلار دارد. کیسلی 64 درصد از درآمد و سهم این استودیو را به طور مستقیم در اختیار دارد، او همچنین صاحب 25.5 درصد از سهام پدرش است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، استودیو Wargaming شبکه‌ای متشکل از 150 میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. این استودیو بیشتر محبوبیت خود را به بازی رایگان World of Tanks مدیون است، عنوانی که سود آن از طریق خرید محتویات اضافه حاصل می‌شود. مدتی می‌گذرد که این شرکت در حال بازسازی عنوان Master of Orion نیز است.

گزارش کامل سایت بلومبرگ در کیسلی را می‌توانید در اینجا بخوانید که اطلاعات مفیدی را در مورد زندگی شخصی او، سرمایه‌گذاری‌هایش و … به اشتراک می‌گذارد.

از میلیاردر‌های دیگر جهان که از طریق گیم به این درآمد باورنکردنی دست یافتند، می‌توان به مارکوس ناتچ پرسون، خالق بازی مشهور ماینکرفت و Gabe Newell، رئیس کمپانی بزرگ Valve، اشاره کرد.

بر اساس گزارشات منتشر شده، پرسون که استودیو موژانگ را در ماه سپاتمبر سال 2014 به قیمت 2.5 میلیارد دلار به مایکروسافت فروخت، 70 درصد از مالکیت این استودیو را در اختیار خود داشت.
دیدگاه شما در مورد آینده صنعت بازی‌های ویدیویی و کسب درآمد از این روش چیست؟ نظر‌های خودتان را با ما در میان بگذارید.

cover

پاسخ دهید