سازندگان The Witcher برنامه آینده خود را اعلام کردند

0

گیگر :

پس از منتشر شدن اولین بسته الحاقی برای این بازی با نام Heart Of Stone که نظر مثبت بسیاری از منتقدین و طرفداران بازی را کسب کرد، استودیو CD Project اعلام کرد دومین بسته الحاقی با نام Blood And Wine اواخر امسال منتشر خواهد شد. همچنین در برنامه اعلام شده توسط استودیو بنظر می‌رسد بزودی شاهد معرفی یک بازی جدید با سبکی متفاوت خواهیم بود.

در سال 2013 استودیو CD Project شعبه کوچکی در شهر Krakow کشور لهستان افتتاح کرد و درخصوص آن اعلام کرد وظیفه این استودیو کار برروی پرو‌ژه‌های ساده و غیرحرفه‌ای خواهد بود که هم‌اکنون به‌ نظر می‌رسد عنوان ذکر شده در آگهی یکی از پروژه‌های دردست ساخت این استودیو خواهد بود.

هم‌چنین مشخص شده است که CD Prject علاوه بر کار برروی پروژه Cyberpunk 2077، یک عنوان AAA دیگر برای عرضه در بین سالهای 2017-2021 تدارک دیده است که تاریخ معرفی آن نامشخص است.

سری بازی‌های The Witcher که پس از انتشار سه نسخه‌ از آن‌ها شاهد موفقیت‌های بینظیر آن بودیم، در قسمت سوم به پایان داستان شخصیت اصلی خود گرالت رسید و استودیو CD Project در پاسخ به سوالات متعدد درخصوص برنامه‌های آینده این استودیو برای ادامه دادن این سری بیان کرد به زودی شاهد انتشار نسخه جدیدی از این بازی نخواهیم بود چرا که دنیای Witcher پتانسیل‌ بالایی برای داستان‌سرایی‌ در زمینه‌های گوناگون دارد.


cover

پاسخ دهید