ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی با نمایشگر گرد در راه است

0

اوایل ماه جاری، مشخص شد که ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی بعد از مدت‌ها، بالاخره رونمایی خواهد شد. هیچکس به‌جز Evan Blass که با نام کاربری evleaks@ در دنیا مشهور است، صبحتی از رونمایی این محصول در تاریخ ششم ژوئن نکرده بود. اما بار دیگر، شرکت اچ‌تی‌سی تصمیم گرفت تا عرضه ساعت هوشمند خود را به تعویق بیاندازد. این خبر را Evan Blass در صفحه توییتر خود اعلام کرده است.

این سومین یا چهارمین مرتبه‌ای (‌واقعا شمارش دفعات از دست ما خارج شده است!) است که کمپانی اچ‌تی‌سی برای رونمایی از ساعت هوشمند خود آماده می‌شود، اما در نهایت این پروژه به تعویق می‌افتد. در ماه سپتامبر، اچ‌تی‌سی اعلام کرد که روند رونمایی به جهت بهبود دستگاه عقب افتاده است. چهار ماه بعد، اعلام شد که روند تولید دستگاه در حال انجام است. طبق آخرین شایعات، ساعت هوشمند اچ‌تی‌سی دارای صفحه نمایش گرد ۳۶۰ در ۳۶۰ پیکسلی بوده و با کد Halfbeak شناخته می‌شود.

دانشمندان به شما گفته‌اند که روزی خورشید نابود خواهد شد. همچنین روزی فرا می‌رسد که ریشه تمام بیماری‌ها از جمله سرطان از روی زمین برداشته می‌شود و در نهایت، روزی فرا می‌رسد که اچ‌تی‌سی تصمیم به رونمایی از ساعت هوشمند خود می‌گیرد!!

evan

مهدی ده نبی

چند سالیه در زمینه نویسندگی مشغول به کار هستم و در کنارش٬ انواع کارهای گرافیکی رو هم انجام میدم. البته سابقه کارهای گرافیکیم خیلی بیشتر از نویسندگی هستش٬ اما به خاطر علاقه زیادی که به تکنولوژی دارم٬ نویسندگی رو هم در کنار گرافیک دنبال می کنم. همین!


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید