ساعت هوشمند جدید فیلیپس با 4 روز طول عمر باتری و تمرکز بر پایش سلامتی کاربران معرفی شد

0

ساعت هوشمند جدید فیلیپس با 4 روز طول عمر باتری و تمرکز بر پایش سلامتی کاربران معرفی شد

کمپانی فیلیپس شاید در زمینه ابزارهای دیجیتالی نظیر تلفن های هوشمند نامی آشنا به حساب نیاید. اما وقتی به بخش دیگری از دنیای تجهیزات الکتریکی توجه کنیم می توان رد پای آنها را در تولید محصولات بسیار بی نظیر و با کیفیتی مانند لامپ های هوشمند Hue دید. این شرکت اخیرا از ساعت هوشمند جدید خود رونمایی کرده که دارای قابلیت های بسیار ویژه ای برای سنجش سلامتی کاربران است.

Phillips Health Watch یا ساعت سلامتی فلیپس همان طور که از نامش پیداست با در نظر داشتن سلامت کاربران به عنوان اولویت اول تولید شده است. این ساعت هوشمند 250 دلاری در کنار انجام مواردی نظیر بررسی فعالیت روزانه و سنجش کیفیت خواب کاربران، قادر به بررسی پارامترهایی همچون ضربان قلب و شرایط کاردیولوژیکی کاربران می باشد. به علاوه نرم افزار اختصاصی سنجش سلامتی فلیپس هم به همراه این ساعت عرضه خواهد شد تا بر اساس سبک زندگی کاربران به آنها پیشنهاداتی در جهت حفظ سلامتی آنها ارائه کند. به گفته کمپانی سازنده، Health Watch از دقیق ترین ابزارهای سنجش پارامترهای زیستی در بین ساعت های هوشمند استفاده می کند و به کمک تکنولوژی های جدید، باتری آن قادر است تا 4 روز بدون نیاز به شارژ کار کند. همچنین قابلیت همگام سازی با دو پلتفرم اندروید و iOS نیز در نظر گرفته شده است و به کمک شارژ سریع هم می توان آن را در کمتر از 30 دقیقه تا 70 درصد شارژ کرد.

به نظر می رسد فلیپس راهکار هوشمندانه ای را برای ورود به بخش ساعت های هوشمند در نظر گرفته باشد. آنها تلاش نمی کنند همه کاربران را از محصولشان راضی کنند و به همین دلیل به دنبال استفاده از جدیدترین و قوی ترین تجهیزات نرفته اند و در عوض سعی می کنند در یک زمینه اختصاصی به بهترین گزینه تبدیل شوند. احتمالا پزشکان بسیار زیادی در سراسر دنیا استفاده از Health Watch فلیپس را به بیماران خود توصیه خواهند کرد.

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید