سال95 منتظر چه خودروهایی از سوی رنو در ایران باشیم؟ + تصاویر

0

reno-logan-2

سال ۹۵ سالی است که رنو روی برند خود در ایران بسیار کار می کند. این فعالیت در زمینه برندینگ، همزمان با عرضه محصولات و سبک همکاری های جدید صورت می گیرد. خوشبختانه نمونه های وارداتی برند رنو می توانند، مطرح کردن این برند را در ایران سرعت ببشخند.

reno-duster

شرکت نگین خودرو در اوایل سال ۱۳۹۵، داستر دو دیفرانسیل اتوماتیک را در نسخه فیس لیفت شده به بازار عرضه می کند و با قیمتی کمتر ۱۱۵ میلیون تومان، احتمالا می تواند نظر برخی از مشتریان شاسی بلند سوار را جلب کند. با توجه به گفت های پیمان کارگر، مدیرعامل رنو پارس هم احتمال داده می شود که روند شکل گیری خط تولید داتسر در ایران تکمیل شود و احتمالا شاهد مونتاژ داستر در خط تولید ایرانی باشیم.

مشخصات فنی رنو داستر

تست تصادف رنو داستر+ ویدئو

مقایسه فنی رنو داستر اتوماتیک با تندر 90 اتوماتیک

بررسی و مقایسه رنو داستر و کپچر در برابر رقبای چینی بازار

رنو داستر 4WD با جعبه دنده اتوماتیک در راه ایران + قیمت

داستر؛ شاسی‌بلندی در محدوده 110 میلیون تومان

reno-koleos new face

دیگر خودرویی که با برند رنو از جانب نگین خودرو به بازار عرضه می شود، کولئوس نیو فیس است که احتمالا مهر ماه ۹۵ در ایران رونمایی می شود. نسل جدید کولئوس به مراتب جذاب تر شده است و کارایی بالاتری را نیز دارد.

reno-talisman

رنو تالیسمن هم به عنوان لوکس ترین سدان رنو در تابستان ۹۵ به ایران می آید تا سبک طراحی جدید رنو را به ایرانیان نشان دهد. پیش بینی می شود این خودرو بتواند با توجه به مشخصات خود، نظر بسیاری از لوکس سواران ایرانی را به سمت خود بکشاند.

reno-logan

ایران خودرو هم نسخه فیس لیفت تندر۹۰ را که به سال ۲۰۰۹ میلادی بر می گردد، بالاخره در سال ۲۰۱۶ در ایران مونتاژ می کند.

reno-koleo

احتمال داده می شود، رنو کلیو هم در کنار کپچر به صورت وارداتی از جانب ایران خودرو به بازار ایران ورود کنند.
حسین دلاور- گروه مستند اسب بخار

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید