سامسونگ از سری 2016 تلویزیون‌های SUHD رونمایی کرد

0

گیگر :

تماشای واقعیت با تلویزیون SUHD
مصطفی صدیق، مدیر بخش نمایشگرهای سامسونگ در خاورمیانه و شمال آفریقا، می‌گوید: «ما در سامسونگ تلاش می‌کنیم تا بهترین کیفیت تصویر را برای هر خانه‌ای به ارمغان بیاوریم و هیچ‌چیز به اندازه سری تلویزیون‌ها SUHD ما را به این هدف نزدیک نمی‌کند.» وی ادامه داد: «در سال 2016، ما از هر آنچه تا به حال انجام داده‌ایم نیز فراتر می‌رویم تا ترکیبی هماهنگ و جذاب از طراحی و تکنولوژی ارائه کنیم.»

کیفیت بی‌نظیر در تصویر
سری 2016 تلویزیون‌های SUHD سامسونگ نزدیک‌ترین تصاویر به واقعیت را همراه با روشنایی و کنتراست بالا و رنگ‌های زنده نمایش می‌دهند. این تلویزیون‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که فارغ از شدت نور محیط، بهترین تجربه کاربری را رقم بزنند. همچنین تکنولوژی Ultra Black برای کاهش بازتاب اضافی نور در این سری از تلویزیون‌ها به کار گرفته شده است که نور طبیعی را جذب می‌کند و به کاربر اجازه می‌دهد تا دید بهتری در فضایی با نور کم داشته باشد.

دسترسی یکپارچه و نامحدود
تمامی تلویزیون‌های SUHD سال 2016 از هاب اینترنت اشیاء بهره‌مند هستند که تلویزیون را به‌عنوان مرکز کنترل تمام اجزای یک خانه هوشمند تبدیل می‌کند. در تلویزیون‌های SUHD هاب اینترنت اشیاء به نوعی طراحی شده که به کاربران اجازه می‌دهد به تمامی محتواهای موردعلاقه خود در یک مکان واحد به‌راحتی دسترسی داشته باشد. همچنین تلویزیون‌های هوشمند جدید سامسونگ نیاز به استفاده از چندین ریموت کنترل را از بین برده‌اند. تلویزیون هوشمند سامسونگ به‌صورت خودکار به دستگاه‌هایی مانند ست تاپ باکس، کنسول بازی یا سینمای خانگی وصل می‌شوند و به کاربران اجازه می‌دهد تا برای کنترل همه این دستگاه‌ها از ریموت Smart Control استفاده کند.

طراحی 360 درجه
چهار سال پس از معرفی اولین تلویزیون Curved به بازارهای جهانی، سامسونگ اولین تلویزیون منحنی بدون قاب با نام KS9500 SUHD TV را طراحی کرده تا تجربه‌ای متفاوت از تماشای تلویزیون را به ارمغان آورد. در این طراحی جدید، سامسونگ حتی پیچ‌های پشت تلویزیون را حذف کرده تا محصولی شیک که از هر زاویه‌ای زیبا دیده می‌شود، پدید آورد.

cover

پاسخ دهید