سامسونگ از یک یخچال Family Hub با نمایشگر ۲۱.۵ اینچی لمسی برای اروپا رونمایی کرد!

0

اوایل سال ۲۰۱۶ سامسونگ در نمایشگاه CES 2016 از یک یخچال با نام Family Hub رونمایی کرد. شاید این یخچال را بتوان متفاوت‌ترین یخچال جهان معرفی کرد و دلیل این موضوع وجود یک نمایشگر ۲۱.۵ اینچی فول اچ‌دی و لمسی در بخش جلویی آن است. Family Hub چهار ماه پیش در ایالات متحده با قیمت سرسام آور ۵۶۰۰ دلار عرضه شد، حال این کمپانی در حاشیه نمایشگاه IFA اعلام کرده است که در حال آماده سازی Family Hub برای انتشار در اروپاست.

نمایشگر ۲۱.۵ اینچی فول ا‌چ‌دی و لمسی موجود در یخچال Family Hub می‌تواند دیدگاه شما را به آنچه که یک یخجال باید ارایه کند تغییر دهد. این نمایشگر هم‌چون یک تخته وایت‌برد تعاملی است، از مهم‌ترین کاربردهای این نمایشگر می‌توان به امکان یادداشت گذاری، تقویم و نمایش تصاویر اشاره کرد. محتوای این نمایشگر می‌تواند به طور مستقیم و یا به وسیله تلفن همراه مدیریت شود. برنامه خرید آنلاین موجود در این نمایشگر می‌تواند به شما کمک کند تا مواد غذایی مورد نیاز خود را مستقیما سفارش دهید. سامسونگ قصد دارد به این منظور با پورتال‌های خرید مواد غذایی محبوب اروپا از جمله Supermercato24 و coop@home همراهی داشته باشد.

Samsung-Family-Hub-Smart-Refrigerator-01

وجود اپلیکیشن Club des Chefs در این یخچال موجب شده کاربران اروپایی بتوانند تجربه آشپزی در کنار اساتید معروف آشپزی فرانسوی را تجربه کنند. این اپلیکشن شامل آموش‌های متنی و ویدیویی است که توسط اساتید آشپزی تهیه شده‌ است.

هنوز هیچ اطلاعی در رابطه با قیمت عرضه این یخچال در اروپا منتشر نشده است، اما با توجه به امکانات و ویژگی‌ها نمی‌توان انتظار داشت با محصولی ارزان قیمت روبه‌رو باشیم.

باید بخوانید:  شماره مدل‌های گلکسی S7 مشخص شد

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید