سامسونگ در حال تست دو مدل گلکسی نوت ۶

0

گیگر :

طبق یک گزارش موثق، شرکت سامسونگ دو مدل متفاوت از نوت ۶ را به صورت آزمایشی تولید کرده؛ اما تنها یک مدل را انتخاب و عرضه خواهد کرد. در نتیجه مدل دوم عرضه نخواهد شد؛ به عبارت دیگر، گلکسی اس ۶ اج که سال گذشته معرفی و عرضه شد، جایگزینی در سال ۲۰۱۶ نخواهد داشت.

بنابراین، این موضوع کاملاً منطقی است که یکی از نمونه‌های آزمایشی نوت ۶ با صفحه‌نمایشی که در هر دو لبه انحنا دارد، مانند اس ۷ اج ارائه شود. نمونه آزمایشی دوم یک صفحه‌نمایش تخت دارد؛ اما سایر مشخصاتشان یکسان است.

گلکسی نوت ۶ از یک صفحه‌نمایش لمسی ۵.۸ اینچی کیواچ‌دی سوپر آمولد (QHD Super AMOLED)، یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی مشابه نمونه‌ای که در اس ۷ و اس ۷ اج وجود دارد، ۶ گیگابایت رم و یک باتری ۴۰۰۰ میلی آمپری بهره خواهد برد. در مورد تراشه نیز دو مدل در نظر گرفته شده؛ یک مدل جدید از تراشه اکسیونز ۸ اکتا (Exynos 8 Octa) ساخت سامسونگ و یک مدل اسنپ‌دراگون ساخت شرکت کوآلکام. احتمالاً در برخی بازارها تراشه دوم عرضه شود؛ اما در بیشتر بازارها این گوشی با تراشه ساخت سامسونگ ارائه خواهد شد.

حافظه داخلی این گوشی ۳۲ گیگابایت خواهد بود که می‌توان آن را به کمک یک مایکرواس‌دی افزایش داد. ظاهراً شرکت سامسونگ نوت ۶ را مدت کوتاهی پس از معرفی اندروید ان (N) توسط گوگل، رسماً معرفی کند. در نتیجه احتمالاً نوت ۶ از اندروید ان بهره خواهد برد. نوت ۶ نیز از حسگر اثر انگشت پشتیبانی خواهد کرد و احتمالاً اسکنر عنبیه چشم را نیز داشته باشد.

مطمئن باشید حتی اگر تمام مشخصاتی که خواندید، ۱۰۰ درصد ارائه شوند، باز هم یک سری تغییرات کوچک قبل از ارائه در این فبلت اعمال خواهد شد.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید