سامسونگ گلکسی اس 7 به سنسور دوربین ساخت سونی مجهز شده است!

0

سامسونگ گلکسی اس 7 به سنسور دوربین ساخت سونی مجهز شده است!

همان گونه که اطلاع دارید سامسونگ در پرچمداران خود از یک دوربین 12 مگاپیکسلی استفاده کرد که این اولین بار است سامسونگ به افزایش پیکسل ها و همچنین جنگ پیکسل ها پایان میدهد.نسل قبل سامسونگ به دوربین 16 مگاپیکسلی استفاده بود و نسل جدید به دوربین 12 مگاپیکسلی مجهز شده است که حداقل روی کاغذ یک پسرفت برای سامسونگ به حساب می آید اما در عمل داستان متفاوت است.لنز جدید پرچمداران سامسونگ به روی سرعت فوکوس خودکار و عکسبرداری در شرایط نور کم تاکید دارند.

با کاوشی که نمایندگان SamMobile در پرچمداران ساسونگ انجام دادند متوجه شدند سنسور دوربین پرچمداران سامسونگ ساخت سونی مدل ناشناس IMX 260 است که به نظر میرسد نسخه ی به روز شده ی IMX 240 است که سال گذشته در اس 6 و اس 6 اج و همچنین نوت 5 استفاده شده بود. پیش از این ما هیچ خبری از IMX 260 نشنیده بودیم و احتمال می دادیم که سنسور اس 7 ساخت کنون باشد. ممکن است این سنسور به صورت سفارشی توسط سونی فقط برای پرچمداران سامسونگ ساخته شده باشد هر چند ممکن است به زودی شاهد بکارگیری این لنز در دیگر پرچمداران کمپانی های دیگر باشیم.


گزارش دیگری نیز مبنی بر این است که سامسونگ چیپست صدای خود را در گوشی های اس 7 و اس 7 اج بهبود داده است.چیپست صدای Lucky cs47l91 احتمالا صدا با کیفیت بالایی را برای کاربر به ارمغان خواهد آورد.
تا کنون نگاه نزدیک های زیادی به پرچمداران جدید سامسونگ صورت گرفته است اما برای بررسی دقیق تر نیاز به فرصت زمانی بیشتری است.امیدواریم در ماه های آینده بررسی مفصلی از گوشی های جدید سامسونگ داشته باشیم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید