سامسونگ گلکسی نوت ۷ در ۴ رنگ متفاوت راهی بازار می‌شود

0

فبلت جذاب و جدید سامسونگ گلکسی نوت ۷ با تمام قابلیت‌های باشکوه و جذابش در رنگین‌کمانی از رنگ عرضه خواهد شد. بی‌شک باید از گلکسی نوت ۷ توقع تنوع رنگ بالایی را داشته باشیم چراکه این روزها رقیبان این برند کره‌ای تنها به رنگ‌های سفید و مشکی و حتی طلایی اکتفا نکرده‌ و ترکیب رنگ‌های جذابی را برای گوشی‌های خود عرضه کرده‌اند. ترکیب رنگ‌های جدید گلکسی نوت ۷ نیز گواهی این مدعاست که سامسونگ از رنگ‌های قدیمی خسته شده و در این پرچم‌دار قرار است رنگ‌های جدیدی را به چشمان کاربران و طرفدارانش هدیه دهد.

سامسونگ گلکسی نوت ۷ در رنگ‌های جدیدی عرضه خواهد شد. نوت ۷ قرار است در رنگ‌های آبی مرجانی، نقره‌ای، مشکی و طلایی روانه بازار شود که رنگ طلایی در آمریکا به فروش نخواهد رسید. در طراحی نوت ۷ به این نکته توجه شده که رنگ دور قاب و جلوی گوشی هوشمند یکسان باشد و قلم‌های ویژه این گوشی هوشمند نیز همرنگ آن‌ها طراحی‌شده است.

در میان رنگ‌های گلکسی نوت ۷ از رنگ آبی جدیدی استفاده‌ شده است، هرچند پیش‌ازاین درگوشی‌های قبلی سامسونگ از رنگ آبی استفاده‌ شده بود اما این طیف رنگی آبی که به آبی مرجانی مشهور بوده و رنگی سرد و کم‌رنگ است، رنگ هیچ گوشی هوشمندی نبوده است؛ اما رنگ‌های طلایی و نقره‌ای پیش‌ازاین درگوشی‌های هوشمند گلکسی S7 و گلکسی S7 Edge استفاده‌ شده بود. هم‌چنین رنگ مشکی نوت ۷ منحصر به‌فرد بوده و با سایر گوشی‌های این برند در رنگ مشکی تفاوت دارد.

تمام‌ رنگ‌های موجود برای گلکسی نوت ۷ را می‌توانید در ادامه مشاهده نمایید.

باید بخوانید:  ثبت یک پتنت جدید در رابطه با قلم هوشمند S Pen سامسونگ

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید