سامسونگ گلکسی نوت ۷ در ۴ رنگ متفاوت عرضه می‌شود

0

گلکسی نوت اولین بار در سال ۲۰۱۱ معرفی شد و از آن زمان یکی از محبوب‌ترین فبلت‌های بازار است. یکی از مهمترین ویژگی گلکسی نوت اولیه، نمایشگر ۵.۳ اینچی آن بود که در آن زمان بسیار بزرگ محسوب میشد. از آن زمان تاکنون ۴ گلکسی نوت دیگر رونمایی شده‌اند که یکی از یکی دیگر محبوب‌تر و پرفروش‌تر بوده‌اند.

گلکسی نوت ۷ نیز تا دو هفته دیگر معرفی می‌شود و اطلاعات زیادی از امکانات و ویژگی‌های آن منتشر شده است. اما علاوه بر امکانات، رنگ گوشی یکی از گزینه‌هایی است که ممکن است به فروش بیشتر یک گوشی کمک کند. حالا تصاویری منتشر شده که نشان می‌دهد گلسی نوت ۷ با ۴ رنگ به بازار عرضه می‌شود. این رنگ‌ها عبارتند از: آبی مرجانی، طلایی، نقره‌ای تیتانیومی و سیاه.

همانطور که قبلا هم گفته شد، اطلاعات زیادی دریاره امکانات و ویژگی‌های فبلت پیشرو سامسونگ به بیرون درز کرده،‌ اما احتمالا سامسونگ برای سورپرایزکردن طرفداران و صد البته دشمنان (!)، یک یا چند راز را برای زمان رونمایی نگه داشته است.

Galaxy-Note-7-colours

باید بخوانید:  6 دلیل برای آنکه بدانیم آی‌فون 6s نسبت به گلکسی S6 برتر است

خبر فارسی

ایمان روستا

فیزیک خوندم و بعد از اون ژئوفیزیک. از نوجوانی با یادگیری DOS وارد دنیای کامپیوتر و آی‌تی شدم تا الان که به عنوان نویسنده در خدمت شما هستم.


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید