سامسونگ گلکسی S7 Edge قهرمان آی‌تی‌رسان کاپ ۲۰۱۶ شد

0

سرانجام پس از یک ماه مسابقه نفس‌گیر، سامسونگ گلکسی S7 Edge توانست از سد رقبای قدرتمند خود بگذرد و جام قهرمانی آی‌تی‌رسان کاپ را بالای سر ببرد.

نمایندگان سامسونگ در دو دوره گذشته آی‌تی‌رسان کاپ جواز حضور در مرحله نهایی را کسب کردند اما هیچ‌گاه قهرمان نشده بودند؛ حالا و در دوره سوم رقابت‌ها، این سامسونگ گلکسی S7 Edge بود که در یک بازی حساس و هیجان‌انگیز هواوی P9 پلاس را شکست داد و جام قهرمانی را که در دستان لومیا ۱۵۲۰ و در غرب این کره خاکی بود، با خود به شرق برد.

گلکسی S7 Edge در مرحله گروهی با اکسپریا Z5 پریمیوم، هواوی میت ۸ و ذن‌فون زوم ایسوس هم‌گروه بود و با امتیاز کامل و به‌ عنوان صدرنشین راهی مرحله حذفی شد. در این مرحله و در نخستین دیدار به مصاف پدیده این دوره از رقابت‌ها یعنی شیائومی Mi 5 رفت و توانست خیلی راحت آن را شکست دهد. در نیمه نهایی بازی سختی را با لومیا ۹۵۰XL داشت و بالاخره توانست شکست تلخ گلکسی نوت ۳ از لومیا ۱۵۲۰ در فینال دوره قبل را با یک برد شیرین به فراموشی بسپارد. در نهایت نیز به هواوی P9 پلاس برخورد کرد و در یک رقابت هیجان انگیز تنها با ۴ رای بیشتر توانست گوی سبقت را از این حریف چینی (چغر و بد بدن) برباید و کاپ قهرمانی را بالای سر ببرد.

همچنین بر طبق نظر کارشناسان این دوره از رقابت‌ها سه کاپ ارزش، زیبایی و خلاقیت به ترتیب به شیائومی Mi 5، هواوی P9 و ال‌جی G5 اهدا شد.

باید بخوانید:  جدیدترین تصاویر از کلگسی S7 و گلکسی S7 Edge را مشاهده کنید

به‌زودی مصاحبه‌های کوتاه این قهرمانان را در سایت خواهید خواند.

ITResanCup Winner


گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید