سانگ‌یانگ تیوولی تغییر می‌کند؟

0

سانگ‌یانگ تیوولی روی کاغذ مشخصات خوب و قابل قبولی دارد؛ ولی همین مشخصات باعث شده تا کارشناسان نسبت به عرضه این خودرو، در بازار انگلستان مردد شوند.

شرایط به گونه‌ای است که بزودی شاهد رقابت تنگاتنگ لندرور و سانگ‌یانگ خواهیم بود و علت آن تولید شاسی‌بلندهای موفق توسط کمپانی سانگ‌یانگ است. یکی از این شاسی‌بلندها، خودروی سانگ‌یانگ تیوولی است که توانایی رقابت با خودروی لندرور Evoque را دارد.

اما مسئله اصلی این است که بازار انگلستان یک بازار شلوغ و بسیار رقابتی بوده و شاسی‌بلندهای فراوانی در این بازار وجود دارند و همین موضوع باعث شده که کمپانی سانگ‌یانگ برای قوی کردن و اعمال تغییرات در تیوولی اقدام کند.

سانگ‌یانگ به احتمال فراوان، تیوولی جدید را به صورت یک شاسی‌بلند دو درب تولید کرده و وزن و قدرت آن را افزایش خواهد داد. در حال حاضر وجود یک موتور ۱.۶ لیتری بنزینی یا دیزلی در تیوولی چندان خوشایند مشتریان انگلیسی نیست و سانگ‌یانگ باید فکری برای آن کند؛ هر چند که هم‌اکنون این کمپانی در حال توسعه یک موتور کوچک سه سیلندری و توربو شارژ بوده و این احتمال وجود دارد که موتور مذکور جایگزین پیشرانه کنونی تیوولی شود.
قیمت‌گذاری سانگ‌یانگ تیوولی در انگستان هم بسیار اهمیت دارد و ظاهرا قیمت آن ۱۶ هزار پوند خواهد بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید