سبک ترین هدست بلوتوث دنیا به ایران آمد + عکس

0

اتاق خبر 24: 

هدست جدید جبرا با صدایی شفاف در طراحی زیبا و شکیل تنها ۵.۵ گرم وزن دارد و از این بابت سبک ترین هدستی است که تاکنون ساخته و عرضه شده است.

علیرغم طراحی فوق العاده و وزن بسیار کم این هدست، جبرا اکلیپس به همراه خود دارای یک پاوربانک نیز است که آن را شارژ و امکان ده ساعت مکالمه مداوم را برای کاربر تضمین می کند.

هندزفری جبرا اکلیپس با بلندگوهایی در حد استاندارد بلندگوهای پخش موسیقی طراحی و با راحتی پوشش آسان و بسیار راحت عمق و وضوح صدا را بطور شفاف انتقال می‌دهد.

 

هدست

 

فن آوری صدای HD در جبرا  اکلیپس تجربه متفاوتی از کیفیت و شفافیت مکالمه را بگونه‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد که حس مکالمه رو در رو را برای کاربر فراهم می‌سازد.

با استفاده از فن آوری نوین حذف نویز بکار رفته در میکروفون های اکلیپس جبرا در محیط های شلوغ مثل پیاده روهای پر ازدحام، فرودگاه و یا حین رانندگی مخاطب تنها صدای شما را خواهد شنید.

گفتنی است که جبرا اکلیپس فاقد هرگونه کلید و سوئیچ است و در هنگامی که می خواهید مکالمه کنید کافی است دو بار روی هدست بفشارید و با نرم افزار JABRA Assist قادر خواهید بود تنظیمات و کاربردهای متنوع تری از هدست خود را شخصی سازی و تجربه کنید.

 

منبع : زومیت

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید