ستاره‌دار کردن پیام‌ها، قابلیت جدید واتس‌اپ برای جذب طرفداران تلگرام!

0

شاید اگر تلگرام را کنار بگذاریم، واتس اپ هم اکنون یکی از محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی موبایلی بوده و طرفداران خاص خود را دارد. نرم افزاری سریع و بی‌نقص با قابلیت‌های فراوان که برای ارتباط‌های اینترنتی بین دوستان و فضای خانوادگی بسیار مناسب است. در کنار ارتباطات فردی، کاربران می‌توانند با تشکیل گروه نیز فضای جالبی را تجربه نمایند و به مدیریت آن بپردازند؛ اما خوب تعدد گروه‌ها و پیام‌های دریافتی گاه به حدی زیاد می‌شود که بررسی و نگه‌داری پیام‌ها کمی سخت می‌شود.

whatsapp1

اگر از علاقه مندان به این نرم افزار هستید، خبری خوشی برای شما داریم. در نسخه جدید و آزمایشی این نرم افزار برای سیستم عامل اندروید، این کمپانی امکان جدیدی را برای کاربران فراهم کرده است. این امکان جدید به شما اجازه می‌دهد تا پیام‌های مورد نظر را ستاره‌دار کنید؛ اما یعنی چه؟ این قابلیت چیزی شبیه به بوکمارک کردن پیام‌هاست. در واقع شما می‌توانید پیام‌هایی که برایتان جالب است و می‌خواهید بعدا سر وقت آن‌ها را مطالعه کرده و یا حتی برای کسی فوروارد کنید را انتخاب نموده و به سراغ سایر پیام‌ها بروید.

این قابلیت در مواقعی که سرتان شلوغ است و پیام مهمی دریافت می‌کنید به کمک شما می‌آید و می‌توانید به راحتی با ستاره کردن پیام، در میان انبوه پیام‌ها، سر وقت آن را پیدا کرده و پاسخ داده و یا مطالعه‌اش کنید. این قابلیت فعلا تنها در نسخه Beta یا آزمایشی عرضه شده است و هنوز معلوم نیست که چه زمانی به صورت کلی به نسخه اصلی افزوده خواهد شد.

این قابلیت به زودی برای سیستم عامل iOS نیز عرضه خواهد شد. برای ستاره‌دار کردن پیام کافی است تا پیام مورد نظر را لمس کرده و کمی نگه‌دارید؛ آنگاه در گزینه‌ای که پیش روی شما آورده می‌شود، آیکون ستاره مشخص خواهد شد. پیام‌های ستاره دارد، در مکان خاصی به صورت جدا نگه‌داری می‌شوند و شما بعدا می‌توانید به راحتی آن‌ها را مشاهده نمایید.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید