ستارگان مطرح سینمای جهان روی صحنه رفتند

0

به نقل از گیگر:

نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان
ذخیره

کد خبر : 90903
زمان انتشار : 16 آبان 1394 10:27:00

نمایش «مونولوگ‌های کودکان» با کارگردانی دنی بویل و حضور ستارگان مطرح سینمای جهان، در حمایت از کودکان فقیر آفریقا بر صحنه تئاتر لندن اجرا شد.

ستارگان مطرح سینمای جهان روی صحنه رفتند

 به گزارش سینماخبر، نمایش «مونولوگ‌های کودکان» شامل داستان‌‌های واقعی از زندگی جوانانی است که تجربیات‌ شخصی خود را در قالب کلمات بیان کرده‌اند. این داستان‌ها توسط چهره‌های شناخته شده و مطرح سینمای جهان روی صحنه تئاتر رویال کورت لندن خوانش شدند.
کارگردانی این اجرا بر عهده دنی بویل کارگردان برنده جایزه اسکار و اولین برنامه زنده بویل بعد از کارگردانی مراسم افتتاحیه المپیک ۲۰۱۲ بود.
در این اجرا بازیگران مطرح سینمای جهان نظیر بندیکت کمبربچ، نیکول کیدمن، جیوتل اجیوفر و جیمز مک‌آوی حضور داشتند. یکی از مونولوگ‌های این اجرای خیرخواهانه نیز توسط کیت هرینگتون بازیگر نقش جان اسنو در سریال «بازی تاج و تخت» خوانش شد. هر کدام از مونولوگ‌های این اجرا توسط یک بازیگر و زیر نور موضعی خوانش می‌شد و جنسیت و سن و سال بازیگر برای خوانش مونولوگ‌ها مطرح نبود. حتی بازیگران با لباس‌های شخصی خود روی صحنه حضور پیدا کردند. البته برخی از بازیگران هم از وسایل و طراحی مختصر صحنه استفاده کردند.
به عنوان مثال هرینگتون در این اجرا، مونولوگ دختری ۱۷ ساله به نام ماسکوانا گودنس را خوانش کرد که مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود.
جیمز مک‌آوی نیز مونولوگ پسری ۱۳ ساله را خوانش کرد که برادرش برای نجات او به قتل رسیده است.

مهر به نقل از تلگراف

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید