سخت افزار شما را به چالش عبور از خیابان دعوت میکند! یک مسابقه با جایزه دیگر

0

سخت افزار شما را به چالش عبور از خیابان دعوت میکند! یک مسابقه با جایزه دیگر

همواره مسابقات متعددی در سایت سخت افزار برای همراهان سایت در نظر گرفته شده تا دنبال کردن اخبار دنیای فناوری بیش از پیش برای شما عزیزان جذاب شود. اما اینبار با مسابقه ای متفاوت سخت افزار شما را به چالش جدیدی دعوت میکند. این مسابقه با کمک یک بازی مفرح و جذاب اجرا خواهد شد. در ادامه با جزییات بیشتری از آن آشنا خواهید شد.

امروزه بازی های زیادی برای گوشی های تلفن همراه تهیه شده و به سرعت طرفداران بسیاری هم به خود جذب میکنند. یکی از بازی هایی که به سرعت در حال جذب طرفداران زیادی است Crossy Road نام دارد. این بازی با گرافیک ساده اما جذاب و با استفاده از گیم پلی بسیار آسان توانسته به راحتی به یکی از اعتیاد آور ترین بازی های گوشی های همراه تبدیل شود. گذراندن موجودی از یک خیابان بدون برخورد با موانع شاید برای توصیف چیز جذاب و هیجان انگیزی به نظر نرسد اما Hipster Whale بخوبی توانسته با ادغام این روش ساده با گرافیک دوست داشتنی و همچنین اضافه کردن قابلیت انتخاب کاراکتر های متفاوت در طول بازی یک بازی دوست داشتنی و اعتیاد آور بوجود بیاورد.

در چالش جدید سخت افزار شما دوستان میتوانید با ثبت بالاترین رکورد در بازی Crossy Road و به اشتراک گذاشتن تصویر آن در قسمت کامنت ها برنده جایزه ویژه چالش عبور از خیابان وبسایت سخت افزار باشید. همچنین اگر بعد از ثبت رکورد و قبل از پایان مهلت چالش توانستید رکورد بهتری ثبت کنید با اضافه کردن تصویر جدید در قسمت کامنتها میتوانید شانس بهتری برای برنده شدن داشته باشید. این بازی برای تمامی سیستم عامل های تلفن همراه قابل دانلود و استفاده است و دقت داشته باشید که تنها رکورد هایی مورد قبول هستند که در نرم افزار مربوط به هر سیستم عامل (مانند Google play یا Game center و … ) ثبت شده باشند.

این مسابقه هم مانند همه مسابقه های دیگر وب سایت سخت افزار دارای جایزه است و این بار نکته جالب آن است که میزان مشارکت شما، جایزه را تعیین می کند! پس فرصت را از دست ندهید و علاوه بر تلاش برای ثبت بالاترین رکورد، دوستانتان را هم به این مسابقه جذاب و هیجان انگیز دعوت کنید!

برای دانلود بازی می توانید از لینک های زیر استفاده کنید:

Crossy Road برای اندروید

Crossy Road برای iOS

Crossy Road برای ویندوز موبایل

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید