سرانجام قسمت دوم فیلم معمایی و رازآلود چک ریچر اکران خواهد شد

0

سرانجام قسمت دوم فیلم معمایی و رازآلود چک ریچر اکران خواهد شد

اگر از طرفداران فیلم های اکشن و جنایی باشید و فیلم هایی با چنین ژانری را دنبال کنید حتما اسم فیلم جک ریچر به گوشتان خورده است و یا شاید این فیلم را تماشا کرده باشید. جک ریچر (Jack Reacher) فیلمی با ژانر جنایی، اکشن و راز آلود محصول سال 2012 آمریکا به کارگردانی کریستوفر مک‌کوری است.نقش اصلی این فیلم را بازیگر و تهیه کننده سر شناس امریکایی تام کروز بر عهده داشت و رزاماند پایک، ریچارد جنکینز، ورنر هرتسوگ، و رابرت دووال از دیگر بازگران این فیلم بودند.

داستان این فیلم اینطور بود که به نظر میرسید 5 فردعادی توسط یک تک تیر نداز به نام جیمز بار به قتل میرسند. جیمز بار توسط پلیس دستگیر میشود و هنگام باز جویی به قتل ها اعتراف نمیکند و میخواهد شخصی به نام جک ریچر را ملاقات کند. پس از این درخواست جیمز بار سر و کله جک ریچر پیدا میشود، ریچر قبلا یک ارتشی بوده است و توانایی های ویژه ای دارد. جک ریچر پس از تحقیقات فراوان و پشت سر گذاشتن اتفاقاتی که برای او می افتد به همکاری وکیل جیمز بار بی گناهی او را ثابت میکند. قرار بر این بود که قسمت دوم جک ریچر در سال 2016 به اکران در بیاید. به تازگی تیزر فوق العاده هیجان انگیزی از قسمت دوم این فیلم با عنوان Jack Reacher: Never Go Back منتشر شده است که در پایان این مطلب برای شما خواننده سخت افزار قرار خواهیم داد، پیشنهاد میکنیم حتما این تیزر را تماشا کنید.

کارگردانی قسمت دوم این مجموعه را ادوارد زوییک، نویسنده و کارگردان امریکایی بر عهده دارد، نقش اول این فیلم را نیز تام کروز بر عهده دارد و  کوبی اسمالدرز، رابرت نپر از دیگر بازیگران این فیلم هستند. Jack Reacher: Never Go Back تقریبا همان ژانر جک ریچر سال 2012 را دارد با این تفاوت که کمی درون مایه درام نیز به این فیلم اضافه شده است. داستان  از این قرار است که جک ریچر به واحد نظامی قبلی خود بر میگردد و متوجه میشود که متهم به قتلی 16 ساله است اما بعد از ماجراهایی که اتفاق میافتد در میابد که این اتهام قسمتی از یک نقشه بزرگتر است. Jack Reacher: Never Go Back قرار است در 21 اکتبر 2016 در امریکا به روی پرده سینما برود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید