سردار آزمون از فرهاد مجیدی عبور کرد؛ در تعقیب علی کریمی!

0

ورزش > فوتبال ملی – مهاجم لژیونر فوتبال ایران این روزها درخشش خوبی در تیم ملی و باشگاه روستوف دارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ سردار آزمون در پیامی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام منتشر کرد، از هواداران و دنبال کننده‌های خودش تشکر کرد.

او به این خاطر که تعداد دنبال‌کننده‌هایش به 399 هزار نفر رسیده و 400 هزار نزدیک شده، پیشاپیش  رسیدن به این تعداد را تبریک گفت. 

به این ترتیب سردار آزمون یکی از پرهوادارترین فوتبالیست‌های ایرانی شد. او موفق شد از علی‌رضا حقیقی با 373 هزار دنبال‌کننده، فرهاد مجیدی با 368 هزار دنبال‌کننده، مهدی طارمی با 320 هزار دنبال‌کننده و حنیف عمران زاده با 242 هزار دنبال‌‌کننده عبور کند. (این افراد لزوما پردنبال کننده‌ترین فوتبالیست‌ها نیستند.)

حالا سردار آزمون یکی از نزدیک‌ترین افراد به علی کریمی و در تعقیب این مرد 475 هزار دنبال‌کننده‌ایست. او با عبور از فرهاد مجیدی از یکی از محبوب‌ترین فوتبالیست‌های ایران عبور کرده و حالا در تعقیب اسطوره قرمزها است.

سردار آزمون به عنوان یک بازیکن ملی که در هیچ یک از دو تیم استقلال و پرسپولیس بازی نکرده، طرفدارانی از هر دو تیم دارد و روند رو به رشد او باعث شده تا به این تعداد دنبال‌کننده برسد. 

جالب است که حساب باشگاه پرسپولیس 182 هزار و باشگاه استقلال 150 هزار دنبال کننده دارند، اما بازیکن‌های این‌ تیم‌ها طرفداران بیشتری به خود می‌بینند!

258 41

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید