سرقت جنجالی این دختر کوچولو در مقابل دوربین (عکس)

0

گیگر :

دختر کم سن و سال بدون متوجه شدن کسی در جلوی دوربین سرقت جالبی را نیز انجام داد.شاید بتوان این تصاویر را یک جیب بری عجیب و در عین حال بسیار  کودکانه تعبیر کرده است!بنا بر این گزارش، یک جهانگرد در مقابل دوربین همسرش ایستاده است تا خاطره حضورش در  یکی از معابد  چیانگ مای در شمال تایلند را ثبت بکند.

 

او برای جذاب شدن عکس، از حضور دو دختربچه تایلندی با  لباس های سنتی هم  استفاده کرده است.تا اینجای ماجرا همه چیز عادی می باشد؛ اما هنگامی که این زوج  به هتل می روند، متوجه گم شدن ساعت مچی می شوند. آنها برای پیدا کردن ساعت همه جا را جستجو می کنند

 

سرقت جنجالی این دختر کوچولو در مقابل دوربین (عکس)

 

و در نهایت معمای ساعت مچی گم شده را در این عکس یادگاری می یابند؛ دو دختر بچه تایلندی با لباس های سنتی و منحصر بفرد در کنار زن ایستاده اند و یکی از آنها در حالی که لبخند بامزه ای هم  بر لب دارد، ساعت را به آرامی از مچ دست او باز می کند.

 

این عکس را همسر این توریست در شبکه های مجازی به اشتراک گذاشته است و کاربران زیادی به آن واکنش نشان داده اند. این طور که به نظر می رسد، این دو کودک برای یک گروه جیب بری بزرگ کار می کنند و با حرکت ناشیانه خود، سرنخ های خوبی در اختیار پلیس گذاشته اند. 

پاسخ دهید