سرمایه‌گزاری ۲۹۰ میلیون دلاری دوباره در کوروت!

0

خط تولید Bowling Green Assembly که خانه شورولت Corvette محسوب می‌شود، در شرف به روز رسانی‌های بزرگ در راستای برنامه جنرال‌ موتورز برای افزایش امکانات در خط تولید‌هایش است. این کمپانی۲۹۰ میلیون دلار دیگر به خط تولید موجود در جنوب ایالت کنتاکی، که مشغول تولید خودروی محبوب آمریکایی از سال ۱۹۸۱ میلادی بوده، اختصاص می‌دهد. کروت ابتدا در میشیگان متولد، سپس از سال ۱۹۵۴ در سنت لوییس و در سال ۱۹۸۱ به کنتاکی منتقل شد.

این سرمایه‌گزاری برای به روز رسانی خط مونتاژ و تجهیز آن با تکنولوژی و عملیات جدیدتر در تابستان پیش رو است. بیشتر از نیمی ( ۱۵۳ میلیون دلار) از این پول، در قسمت تشویق کسب و کار، برای ترغیب تولید و تجارت به ماندن یا بازگشتن به ایالات متحده آمریکا هزینه خواهد شد. پیش از این ۴۳۹ میلیون دلار در قسمت نقاشی خودرو و به روزرسانی تجهیزات آن قسمت مصرف و در مجموع سرمایه‌گزاری ۷۲۹ میلیون دلاری جنرال‌موتورز، شورولت کوروت را در کورس رقابت با رقبای داخلی و خارجی نگاه خواهد داشت.

همزمان کمپانی دوج در حال کاهش تولید مدل وایپر، فورد در حال اضافه کردن مدل‌های جدیدتر از موستانگ و خارج کردن سری جدید GT از بالای لیست خود و هوندا در حال ساخت مدل جدید آکورا در اطراف ایالت اوهایو آمریکاست. واردات رقبای دیگر مانند نیسان GT و پورشه ۹۱۱ نیز همچنان از ژاپن و آلمان ادامه خواهد یافت.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید