سرور اختصاصی آلمان مبین هاست

0

سرور اختصاصی آلمان

ديتاسنتر هتزنر آلمان از جمله محبوبترين سرويس دهنده هاي سرور اختصاصی آلمان https://www.mobinhost.com/سرور-اختصاصی/سرور-اختصاصی-آلمان.html نزد  کاربران و وب مستر هاي ايراني مي باشد . قيمت بسيار مناسب و کيفيت خوب شرکت هتزنر دليل فروش بالاي سرور اختصاصي در اين شرکت هست . هتزنر شرکت معتبر و با سابقه اي هست که داراي پشتيباني مناسبي هست و يکي از بهترين پيشنهادات براي خرید سرور اختصاصی آلمان از مبین هاست می باشد.

سرورهای اختصاصی بهترین گزینه برای وب سایت های شرکتی و سازمانی، وب سایتهای پربازدید، نگهداری پایگاه های داده و ارائه خدمات هاستینگ هستند.

چنانچه از منابع و امکانات محدود هاست اشتراکی خود به ستوه آمده اید و یا ترافیک و حجم سایت شما آنقدر زیاد شده که سرور مجازی هم دیگر پاسخگوی نیازتان نیست، و یا به هردلیل میخواهید از منابع و امکانات کاملا اختصاصی استفاده کنید سرور اختصاصی بهترین پیشنهاد باری حل این مشکلات است.

سرور اختصاصی یک رایانه مخصوص شما، با سیستم عامل دلخواه شما است، که در دیتاسنتر نگهداری میشود و شما میتوانید آن را از هر نقطه ای از دنیا کنترل کنید.

مبین هاست با ارائه سرور اختصاصی آلمان بستری مناسب برای مجازي سازي فراهم آورده است.

هتزنر از آپتايم بالايي برخورد دار هست و با توجه به قيمت مناسب و سخت افزار با کيفيت و ارائه پورت يک گيگ جزو پر فروش ترين سرويس دهنده ها در دنيا محسوب مي شود.

 

در پايين مي توانيد تعرفه هاي سرور اختصاصی Hetzner  آلمان را مشاهده کنيد .

برای درخواست پنل های مورد در خواست خود از سرور اختصاصی آلمان به بخش فروش تیکت ارسال کنید

منبع : مبین هاست

پاسخ دهید