سريال جديد داودميرباقري در مسير ساخت/ سردار مغول به نمايش‎خانگي مي‎رود

0

گیگر :

داود ميرباقري، كارگردان باسابقه و كاربلد سينما و تلويزيون كه آثاري چون امام علي (ع) و مختارنامه را در كارنامه خود دارد اين روزها مشغول پيش توليد سريال جديدش در شبكه نمايش خانگي است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سريال جديد او «ماه تی تی» نام دارد و داستان سرداری از دوران مغول است که طلسم شده و توسط باستان شناسی در عصر امروز بیدار می‌شود. اين سريال مدتي پيش توانست مجوز ساخت بگيرد اما دلايل متعددي توليد آن را عقب انداخت تا اين كه سرانجام در اسفندماه امسال پيش توليد اين سريال آغاز شده و در سال 1395 فيلمبرداري و سپس عرضه خواهد شد.

نام بازيگراني چون رضا عطاران، مهناز افشار، رضا کیانیان، مهران احمدی، حمیدرضا آذرنگ و… در اين سريال بر سر زبان ها بود كه با تاخير در روند توليد تركيب بازيگران اين سريال مشخص نيست و بايد در روزهاي آتي منتظر اعلام اين ليست بود. 

ميرباقري در حالي سراغ ساخت اين سريال در شبكه نمايش خانگي مي رود كه پيش از اين تصميم به ساخت سريال سلمان فارسي براي تلويزيون داشت كه به دلايل متعدد از جمله مباحث مالي پرونده آن مختومه اعلام شد. میرباقری پیش از این در اظهارنظری درباره مجموعه «سلمان فارسی» گفته بود: ساخت سلمان فارسی چهار برابر مختارنامه گستردگی دارد و کار سختی است. من به زندگی سلمان علاقمندم. او به من کمک کرد و در پاره‌ای اوقات از پرتاب‌ها و سقوط‌هایی نجاتم داد.

داود ميرباقري كه با ساخت سريال امام علي و مختارنامه خاطرات خوبي در ذهن مخاطبان و مردم ساخته است پس از مختارنامه ديگر براي صداوسيما برنامه اي نساخته است و با ساخت سريال دندون طلا در شبكه نمايش خانگي مشغول بود و حال هم درگير ماه تي تي مي شود تا زمان بازگشتش به تلويزيون طولاني تر شود.

با موفقيت كم نظير سريال شهرزاد در شبكه نمايش خانگي به نظر مي رسد شاهد توليد آثار بيشتري در اين عرصه در آينده باشيم. 

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید