سرگرمی جدید گوگل برای اندروید نوگا

0

سرگرمی جدید گوگل برای اندروید نوگا

کاربران نسخه های جدید اندروید (5 و بالاتر) می دانند که یک بازی سرگرم کننده به صورت مخفی در این سیستم عامل گنجانده شده که مشابه بازی Flappy Bird بوده و کاربران می بایست یک روبات اندرویدی را از بین آبنبات های چوبی یا شیرینی های مارشمالو رد کنند. ظاهرا گوگل برای نسخه جدید سیستم عامل خود سرگرمی متفاوت و جدیدی را در نظر گرفته که در آخرین نسخه پیش نمایش اندروید توسط کاربران کشف شده است.

نحوه دسترسی به این بازی به این صورت است که از منوی تنظیمات (settings) می بایست به بخش About Phone رفته و روی Android Version تپ کنید. در این مرحله یک N بزرگ که نشانه ای از اندروید N است روی صفحه ظاهر می شود و تپ طولانی روی آن پیامی بر روی صفحه به صورت no entry ظاهر می کند. اما پس از این کار و با مراجعه به Quick Settings گزینه جدیدی را با نام ???Android Easter Egg مشاهده خواهید کرد که با فعال کردن آن می توانید بازی را در صفحه تنظیمات سریع پیدا کنید. بازی جدید به این صورت است که یک گزینه با عنوان empty dish در منوی تنظیمات سریع اضافه خواهد شد و با تپ کردن روی آن چهار غذای مورد علاقه گربه ها در دسترس شما قرار می گیرد و می توان هر کدام از آنها را در بشقاب خالی مورد نظر قرار دهید. پس از این کار زمانی که نمایشگر گوشی شما خاموش باشد گربه مورد اشاره به گوشی شما سر زده (!) و اگر غذا توجه او را جلب کرد پیامی به همراه تصویر همان گربه برای شما ارسال می شود که می توانید آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید! احتمالا این بازی کمی تا قسمتی عجیب و بی مزه به نظر می رسد اما با توجه به تب بازی Pokemon GO که دیروز درباره آن صحبت کردیم، می توان از همین حالا پیش بینی کرد چه حجم زیادی از کاربران ساعت های طولانی خود را برای یافتن گربه ها صرف می کنند!

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید