سرگرم شدن با شبیه ساز هیلاری کلینتون!

0

سرگرم شدن با شبیه ساز هیلاری کلینتون!

سال آینده قطعاً سال سرنوشت سازی برای کشور امریکا و مردم این کشور خواهد بود. چرا که بالاخره زمان حکم فرمایی رییس جمهور وقت امریکا یعنی باراک اوباما پس از دو دوره ی متوالی و سپری شدن مدت زمان هشت سال، بالاخره به پایان می رسد و از همین رو مردم امریکا باید بار دیگر به پای صندوق های رای بروند و رییس جمهور جدیدی را انتخاب نمایند. امری که شاید بتوان گفت در معادلات جهانی نیز تاثیر گذار خواهد بود. البته در این مطلب به هیچ وجه قصد پرداختن به چنین موضوعاتی را نداریم؛ بلکه صحبت از پیش کشیدن این موضوع ذکر این نکته ی جالب بود که اگر نزد خود تصور کرده اید که هیچ گاه نمی توانید به عنوان رییس جمهور امریکا انتخاب شوید، باید گفت که کاملاً در اشتباه هستید و این شانس از همین حال برای شما فراهم شده است!

آیا تا کنون با خود فکر کرده اید که کاندیدا های ریاست جمهوری امریکا برای ورود به کاخ سفید باید چه مسیری را طی کنند و کدامین فعالیت های را به انجام رسانند؟ اگر کنجکاو به دانستن این موضوع هستید تنها کافی است تا بازی ماشین سیاسی سال 2016 یا The Political Machine 2016 را بر روی کامپیوتر های شخصی خود نصب کرده و به وقت گذرانی با آن بپردازید. ماشین سیاسی سال 2016 در واقع یک شبیه ساز جالب از فرآیند انتخاباتی ریاست جمهوری امریکا در سال آینده ی میلادی به شمار می رود که در عین پیاده سازی یک شبیه سازی دقیق و جالب، رگه هایی از طنز را نیز در دل خود جای داده است. فرآیند ورود به کاخ سفید از آن جا آغاز می شود که در ابتدای این بازی شما می توانید کاندیدای مورد نظر خود برای کسب مقام ریاست جمهوری امریکا در سال 2016 میلادی را انتخاب کرده و خیلی زود وارد کارزار رقابت شوید. نکته ی جالب در مورد کاندیدا های انتخاباتی موجود در این بازی شکل ظاهری آن هاست که تمامی شان حالتی کاریکاتور وار دارند و طراحی هنری آن ها حالتی شبیه به کارتون را باز تاب می دهد. نکته ی جالب تر قضیه این جاست که برخلاف سر بزرگ و بدون تغییر این کاندیدا ها که تقریباً به اندازه ی کل بدن آن ها حجم دارد و کاملاً بر اساس چهره های صاحبانشان طراحی شده است، بدن کاندیدا های مذکور کاملاً قابل تغییر بوده و می توانید آن ها را هر آن گونه که دوست داشتید طراحی کنید. حتی می توانید برای هر چه مضحک تر شدن قضیه بدن کاندیدا های مورد نظر خود را به شکل مکانیکی طراحی کنید و در قامت یک سایبورگ آهنین با دست و پای فلزی و چنگک مانند پا به کارزار رقابت ریاست جمهوری امریکا بگذارید !

 the-political-machine-2016

در لیست انتخابی کاندیدا های انتخابات ریاست جمهوری، شما می توانید یکی از 15 کاندیدای حال حاضر در کارزار رقابت ریاست جمهوری امریکا نظیر جب بوش ، دونالد ترامپ ، هیلاری کلینتون (شانس اصلی برگزیده شدن برای دور بعدی ریاست جمهوری امریکا) و سایر موارد مشابه را انتخاب نمایید. البته لیست قابل انتخاب شما در بازی ماشین سیاسی سال 2016 تنها به همین 15 مورد ختم نمی شود و در کنار موارد مذکور شما می توانید روسای جمهوری قدیمی امریکا نظیر آبراهام لینکلن را نیز انتخاب کرده و سعی کنید با تلاش خود دوباره آن ها را به کاخ سفید بفرستید! علاوه بر آن اگر شما به عنوان تجربه کننده ی اصلی این کارزار انتخاباتی هیچ کدام از کاندیدا های از پیش تعیین شده توسط بازی ماشین سیاسی سال 2016 را لایق حضور در کاخ سفید ندانستید، می توانید کاندیدای مورد نظر خود را شخصاً طراحی کرده و بازی را توسط فرد پیشنهادی خود (که حتی می تواند خود شما باشد) آغاز نماید!

 همان گونه که در سطور بالا ذکر شد، بازی ماشین سیاسی سال 2016 میلادی در واقع نوعی شبیه ساز برای انتخابات ریاست جمهوری سال آینده ی کشور امریکا محسوب می شود. بنا بر این هدف نهایی شما در این بازی پیروزی در کارزار انتخاباتی و ورود به کاخ سفید است. برای رسیدن به این هدف نهایی، شما باید به مدد اتخاذ استراتژی های کار آمد و سودمند، کمپین انتخاباتی خود را به سراسر امریکا گسترش داده و با حضور مستقیم در شهر ها و ایالت های مختلف امریکا و انجام تبلیغات متعدد در مناطق مذکور، به جمع آوری رای مردم بپردازید. علاوه بر آن شما می توانید با شرکت در مصاحبه ها و مناظره های انتخاباتی گوناگون، محبوبیت خود را در بین مردم افزایش داده و در عین حال به تخریب رقیبان خود در انظار عمومی بپردازید تا بتوانید آن ها را از چشم رای دهندگان بیاندازید! (جالب این جاست که برای این منظور می توانید انواع و اقسام انگ ها را به رقیبان خود بزنید و حسابی از خجالتشان در بیایید!) یکی از نکات جالب و قابل توجه در مورد گفتگو های انتخاباتی شما در نبرد انتخاباتی مذکور، موضوعاتی هستند که در این گفتگو ها باید به آن ها بپردازید. موضوعاتی نظیر قاچاق انسان ، چگونگی تامین سوخت لازم برای اداره کردن کشور و همچنین مسایل بین المللی نظیر توافق اتمی با ایران جزو موضوعاتی هستند که برای ورود به کاخ سفید باید مانور فراوانی بر روی آن بدهید. در کل می توان گفت که تجربه کردن بازی ماشین سیاسی سال 2016 می تواند برای کسانی که نسبت به چگونگی فرآیند انتخاباتی امریکا و نحوه ی ورود به کاخ سفید کنجکاو هستند، تجربه ی جالب و سرگرم کننده ای باشد. خصوصاً این که برای انجام این بازی شبه استراتژی و مبتنی بر ساختار شبیه سازی، نیاز به برخورداری از سخت افزار چندان قدرتمندی هم در سیستم کامپیوتری خود نخواهید داشت. به این ترتیب که بازی ماشین سیاسی سال 2016 حتی بر روی سیستم های کامپیوتری بسیار معمولی که از پردازنده ی 2 گیگا هرتزی معمولی و کارت های گرافیک قدیمی 128 مگا بایتی استفاده می کنند نیز به راحتی اجرا خواهد شد. گفتنی است که این بازی جالب هم اکنون با قیمت 9.99 دلار وارد شبکه ی Early Access استیم شده است تا سازندگان آن بتوانند ساختار کلی این بازی را بر اساس نظرات علاقمندان این اثر بهبود بخشند. با این حال زمان عرضه شدن نسخه ی کامل این بازی به بازار هنوز به طور قطعی مشخص نشده است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید