سریال ببینیم؛ مدیر شب

0

گیگر :

برای گذراندن زمان هیچ چیز بهتر از تماشا کردن یک سریال درجه یک و خوش ساخت نیست. مجموعه‌ای که تماشا کردنش برای بینندگان زیادی در سرتاسر دنیا تجربه لذتبخشی بوده و دلیلی ندارد شما هم تجربه مشابهی را کسب نکنید.

خط کلی داستان
در ابتدای فیلم و در جریان انقلاب مردمی در مصر، یک مدیر شیفت شب اروپایی هتلی در قاهره، به صورت کاملا ناخواسته وارد ماجرایی می‌شود که در نهایت او را وادار می‌کند تا انتخابی دشوار را تجربه کند یعنی کمک کردن به یک سازمان مخفی به منظور پرونده درست کردن علیه یکی از خطرناک‌ترین میلیاردرهای دنیا.

برگ برنده
برای هواداران ادبیان و حتی سینمای جاسوسی، باورش اصلا آسان نبود که جان لوکاره نویسنده بی نظیر ادبیات پلیسی – اینگونه وارد ساخت یک مجموعه تلویزیونی شود.
لوکاره نویسنده بی نظیری است که رمان‌هایش در سینما بسیار گرامی داشته شده‌اند مانند فیلم سرباز، خیاط، تعمیرکار و جاسوس که چند سال پیش اکران شد و گری اولدمن را دوباره به یک برند مطرح در دنیای بازیگری تبدیل نمود.
مدیر شب با تمام وجود یک اثر لوکاره ای است. یک کار جاسوسی بسیار نفس گیر.

تیم اجرایی
سوزان بائر کارگردان شهیر دانمارکی که اسکار بهترین فیلم خارجی را برای دنیایی دیگر به دست آورده بود با حضور در این سریال موفق به عنوان کارگردان بر میزان موفقیت های خود افزود.

تام هیدلستون بازیگر سرشناس انگلیسی (لوکی در فیلم های ابرقهرمانی ثور خدای تندرها) نقش اول سریال است و نقش دوم را هم دکتر هاوس بر عهده دارد. دکتر هاوس یا هیو لوری بازیگر نقش اول سریال معروف دکتر هاوس  (برنده دو جایزه گلدن گلوب) در این سریال میلیاردر بشردوستی است که به قاچاق اسلحه مظنون است.

با این همه برگ برنده، باز هم انتظار دارید وقت شما  با این سریال دلپذیر و لذتبخش نشود؟


***

 

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید