سریال ببینیم؛ چگونه از زیر بار یک قتل شانه خالی کنیم؟

0

گیگر :

چطور از زیر بار یک قتل شانه خالی کنیم اما یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های برنده‌ای است که در سال‌های اخیر پخش شده. این سریال جنایی دادگاهی، در مدت کوتاهی بعد از پخش اولین اپیزود، تبدیل شد به یکی از برگ برنده‌های شبکه پخش کننده و با استقبال بسیار خوب بینندگان و نقدهای مثبت کارشناسان مواجه گردید.

در همان قسمت‌های اول متوجه می‌شویم که با یک مدرسه حقوقی به شدت جذاب و سطح بالا طرفیم. جایی که یک وکیل مدافع بسیار موفق و زبردست به دانشجویان برگزیده خود یاد می‌دهد تا چگونه به دل سنگین‌ترین پرونده‌های جنایی بزنند و برای خود و شرکتشان موفقیت و منافع به دست بیاورند.

با این همه این سریال اگر خیلی زود نخستین پیچ‌ها را وارد داستان نمی‌کرد احتمالا تبدیل می‌شد به یکی از همین درام‌های تکراری دادگاهی و خیلی زود جذابیتش را به سریال‌هایی با همین پس زمینه – مثلا بهتره با کال تماس بگیری – می‌باخت. سازندگان هوشمند این مجموعه اما با وارد کردن چند جنایت به داخل داستان و مرتبط کردن ذره ذره اعضای این مدرسه حقوق به این جرایم سنگین‌، بیننده را به خوبی تشنه نگه می‌دارند تا سریال را تعقیب کنند.

در حقیقت سریال برای آنکه از بابت تماشای کامل سریال توسط بینندگان مطمئن باشد از همان قسمت اول نشان می‌دهد که در دو ماه آینده قتلی صورت می‌گیرد و همان دانشجویان سعی در محو کردن آثار قتل و سر به نیست کردن جنازه دارند. همین ترفند کوچک شما را چنان درگیر سریال می‌کند که به تماشا کردن چیزی جز آن فکر نکنید.

هر قسمت از سریال وقتی را اختصاص می‌دهد به پرونده روز و در دقایقی هم با بردن قصه به آینده و تاکید بر جنایت صورت گرفته شما را درگیر نگه می‌دارد. این ترفند آنقدر خوب هیجان مجموعه را بالا برده که بعد از هر قسمت بخش زیادی از وقت طرفداران در سایت‌های طرفداران سریال و انجمن‌های مربوطه، به بحث کردن در مورد قسمت‌های بعدی و حدس زدن گره بعدی یا راه نجات از گره قبلی اختصاص پیدا می کند.

اگر یکی دو روز تعطیلی بدون برنامه و هیجان در پیش روی شماست، بدون تردید وقتتان را صرف تماشای این سریال کنید.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید