سریال «معلم دهکده» از 7 مهر در شبکه نمایش

0

گیگر:

این مجموعه از سه شنبه 7 مهر ماه، هر شب ساعت 22 از شبکه نمایش پخش خواهد شد و روز بعد ساعت 3 بامداد و 11 صبح تکرار می شود.

گروه سینما و تلویزیون: سریال «معلم دهکده» محصول 1994 اثری از پاتریشیا گرین که در 21 قسمت ساخته شده است، از روز سه شنبه 7 مهر، هر شب ساعت 22 از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

به گزارش بولتن نیوز، این سریال که بر اساس رمان کاترین مارشال ساخته شده است، داستان زندگی کریستی هودلستون، معلم تازه کاری است که برای کار وارد دهکده ای کوچک می شود. کریستی نوزده ساله که در رفاه و در کنار خانواده بزرگ شده حالا باید با شرایط سخت و جدید خود کنار بیاید.

پخش سریال «معلم دهکده» برای نخستین بار در شبکه نمایش

کریستی نوزده ساله که در رفاه و در کنار خانواده بزرگ شده حالا باید با شرایط سخت و جدید خود کنار بیاید. کاترین مارشال نویسنده اصلی داستان شخصیت کریستی را از مادر خود الهام گرفته که اویل قرن بیستم معلم روستایی کوچک در تنسی بود و با شرایط دشواری رو به رو بوده و اتفاقات آن دوران را جزو تاثیرگذارترین بخش های زندگی خود می دانسته است.

پاتریشیا گرین، کارگردان سریال از جمله کارگردانان موفق مجموعه های تلویزیونی است که هفت بار نامزد جایزه امی شده که از این هفت بار سه بار موفق به دریافت این جایزه معتبر شده است. از بازیگران سریال می‌توان به کلی مارتین (بازیگر نقش کریسیتی) و تاین دالی نامزد 5 جایزه گلدن گلوب اشاره کرد. دالی برای بازی در این سریال نامزد این جایزه شده است.

این مجموعه از سه شنبه 7 مهر ماه، هر شب ساعت 22 از شبکه نمایش پخش خواهد شد و روز بعد ساعت 3 بامداد و 11 صبح تکرار می شود.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید