سلایق شخصی در اداره نشریات دانشجویی دخیل نیست

0

معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم گفت: همکارانم در وزارت علوم هیچ گاه سلایق شخصی را در مورد نشریات دانشجویی اعمال نمی کنند .

به گزارش خبرنگار  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی  ،سید ضیاء هاشمی معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم در اختتامیه نهمین دوره نشریات دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور زیر نظر وزارت علوم ، وزارت بهداشت، وزارت ارشاد و دانشگاه آزاد که  عصر امروز در تالار علامه امینی دانشگاه تهران، برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به موضوع نشریات دانشجویی اظهار داشت : نشریات دانشجویی دانشگاهها جایگاه ویژه ای در بین مسئولان وزارت علوم دارند و مطبوعات می توانند سبب افزایش توانمندی های ملی در سطح کشور و بین المللی شوند . 

وی بیان کرد : دولت تدبیر و امید معتقد است که نشریات دانشجویی این قابلیت را دارد که سطح فرهنگی و اجتماعی کشور را زیاد کند و با الطبع همکاران من در وزارت علوم تا آنجایی که از دستشان بر بیاید حمایت حداکثری را از خبرنگاران دانشجو و جوان انجام می دهند . 

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم با بیان محدودیت های پیش پای نشریات دانشجو افزود: محدودیت هایی که سر راه خبرنگاران دانشجو و نشریات آنها است همگی در محدوده قانون بوده و همکارانم به هیچ عنوان علایق و سلایق شخصی را در رابطه با اداره نشریات دانشجویی انجام نمی دهند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید