سند همکاری منافقین و برادر جیسون رضاییان+عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از دیده بان، در روزهای اخیر وزارت خارجه آمریکا به جاسوس های خود در ایران که آنها را در قالب شهروندان دو تابعیتی معرفی کرد، پیامی مبنی بر مراقبت جهت عدم دستگیری توسط نهادهای امنیتی ایران را داد.

در همین راستا مطالبی نیز راجع به جیسون رضاییان منتشر شد و رسانه های ضد انقلاب تلاش کردن اقدام جاسوسی وی را تنها به دلیل دو تابعیتی بودن توجیه کنند.

آنچه در این راستا گفتنی می باشد این است که جیسون رضاییان نه تنها خودش یک جاسوس حرفه ای بود،بلکه برادرش نیز از عوامل دستگاه جاسوسی آمریکا به حساب می آید.

چندی پیش نیز خبری مبنی بر جاسوسی وی در سازمان ملل منتشر شد که بسیار قابل تامل به نظر می رسید.

 سند همکاری منافقین و برادر جیسون رضاییان+عکس

آنچه در این مطلب مد نظر است،فیلم همراهی علی رضاییان با منافقین در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل است.

دراین فیلم مشخص است که علی رضاییان پس از خواندن بیانیه حمایتی اش در شورای حقوق بشر سازمان ملل(که با لابی و هماهنگی نماینده آمریکا در سازمان ملل صورت گرفت) به همراه حسن نائب هاشم که از عوامل منافقین در ژنو است، از صحن سازمان ملل خارج می شود.

در مورد عامل منافقین که با علی رضاییان از صحن شورای حقوق بشر خارجی می شود گفتنی است که وی تنها نقش یک مجسمه ای را بازی می کند که قرار است تنها در مقابل دوربین سازمان ملل عرض اندامی داشته باشد و هیچ کارایی دیگری ندارد.

در بیان ماهیت وی به اظهارات یکی از عواملی که از تشکیلات آنها جداشده است اکتفا می کنیم، وی درباره نائب هاشم می گوید:”لمپن آن اشخاصی هستند که در جریان اجلاس ژنو و در بحث های مربوط به ایران، از ساعت 9 صبح، ساعت آغاز به کار اجلاس، تا عصر، حتی از رفتن به توالت و یا صرف نهار خودداری می کنند تا مبادا صندلی در مقابل دوربین اجلاس را از دست بدهند!این صندلی برای نماینده سازمان های غیردولتی و جهت خواندن حدود دو دقیقه متن از قبل آماده شده است و هیچ سازمانی چنین نماینده ثابتی در مقابل دوربین ندارد.

سند همکاری منافقین و برادر جیسون رضاییان+عکس

وظیفه نایب هاشم برای منافقین تنها همین است که روی یک صندلی بنشید و جالب است که وی به بهانه همراهی علی رضاییان چند دقیقه ای صندلی خود را ترک می کند.

اگر چه نایب هاشم در تشکیلات منافقین عددی به حساب نمی آید ولی همراهی علی رضاییان با وی به عنوان عامل منافقین، سوالی است که شاید وزارت خارجه آمریکا بتواند پاسخگوی آن باشد!

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید