سه چرخه الیو موتورز در مراحل نهایی؛ کوچولوی پرطرفدار!

0

سه چرخه کمپانی الیو موتورز برای چهارمین بار مراحل طراحی نهایی را پشت سر گذاشت تا در آینده نه چندان دور، شاهد عرضه و فروش گستره این محصول باشیم.

2013-381667-elio-motors-prototype17

این شرکت می‌خواهد محصولاتی کم مصرف را برای مردم آمریکا تولید کند. روز پنج‌شنبه هفته گذشته الیو موتورز اعلام کرد که مراحل نهایی طراحی سه چرخه این کمپانی طی شده و باید منتظر تست ایمنی و دینامیک آن بود.

2013-381669-elio-motors-prototype14

الیو در سال ۲۰۰۹ با سرمایه ۱۷ میلیون دلار آغاز به کار کرد و کم کم با خرید و فروش سهام‌های مختلف، مبلغ قابل توجهی از منابع مالی را به عنوان پشتوانه  مالی، جمع آوری کرد. با این همه، براساس گزارشات منتشر شده این کمپانی در اوایل سال جاری، حدود ۵۴ میلیون دلار از سرمایه خود را از دست داده است. با این حال  الیو موتورز به سرعت مسیر رشد و پیشرفت را طی کرده و زبان طراحی و سیستم تعلیق مستقل و خاص خود را برای محصولاتش به کار می‌گیرد. خودروهای این کمپانی از نظر آیرودینامیکی، شرایط بهتری دارند.

2013-381671-elio-motors-prototype1

هم اکنون حدود ۵۰ هزار سفارش برای ساخت سه چرخه الیو موتورز دریافت شده و این شرکت حدود ۱۰۰ دستگاه از این محصول را تا پایان سال جاری میلادی، به فروش می‌رساند. این یعنی سود دهی الیو موتورز، پس از یک دوره رکود و بد بیاری!

2013-381673-elio-motors-prototype11

این سه چرخه قیمتی معادل ۶۸۰۰ دلار داشته و در هر ۸۴ مایل، تنها یک گالن سوخت مصرف می‌کند. کارخانه جات الیو موتورز در لوئیزیانا قرار دارد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید