سوالات خود را از Zenbo بپرسید

0

گیگر :

مدتی پیش در نمایشگاه کامپیوتکس 2016، ایسوس روبات خانگی Zenbo را معرفی کرد. این ربات هوشمند با توانایی هایی که دارد، می تواند به عنوان دستیار یا دوستی همیشگی برای افراد در منزل خدمت کند.

Zenbo درحال حاضر می تواند به برخی از سوالات پاسخ دهد و شرایط محیط را از نظر منطقی مورد تحلیل قرار دهد. همچنین به عنوان یک پخش کننده می تواند با دستگاه های دیجیتالی ارتباط برقرار کرده و محتوا را در محیط به اشتراک بگذارد.

یادآوری و کمک به سروقت بودن کارها نیز از وظایف از پیش تعریف شده Zenbo است. همچنین با مدیریت دارویی و امکان ارتباط صوتی/تصویری به صورت اورژانسی می تواند از افراد سالخورده خانه به عنوان یک پرستار بامزه کار کند.

حال ایسوس برای هوشمند شدن هرچه بیشتر Zenbo یک نظرسنجی ساده و کوتاه را آماده کرده است تا Zenbo بتواند سوالات بیشتری را با بهترین جواب ها پاسخ دهد یا نسبت به شرایط تصمیم بهتری را بگیرد. با توجه به الولیت طراحی ایسوس بر اساس نیاز کاربران، مهندسان ایسوس می خواهند بدانند بیشترین خواسته شما از Zenbo در چه زمینه هایی است. همچنین در صورت گرفتن پاسخ، چقدر پاسخ سوال برایتان اهمیت دارد.

با استفاده از این لینک می توانید در این نظرسنجی شرکت کرده و سوالاتی را که دوست دارید Zenbo پاسخ دهد با ایسوس درمیان بگذارید.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید