سوبارو از کانسپت هاچ‌بک IMPREZA رونمایی کرد

0

شاید انتظار داشتید که نسخه بهبود یافته طراحی IMPREZA، یک چهره متفاوت و جدید داشته باشد؛ ولی اگر نگاهی به تاریخچه کمپانی سوبارو بی‌اندازید متوجه می‌شوید که این انتظارات تا حدی بی‌فایده است.

2016-Subaru-Impreza-5-Door-Concept-Chicago-01

سوبارو از طرح مفهومی خود برای خودروی IMPREZA در نمایشگاه خودروی شیکاگو رونمایی کرد، در حالی که این طرح مفهومی سال گذشته در نمایشگاه توکیو نیز رونمایی شده بود.

تنها تفاوت طرح جدید سوبارو در اندازه‌ها و ابعاد آن با نسخه قبلی است. نسخه جدید، ۴۴۰۰ میلی‌متر طول ، ۱۸۸۰ میلی‌متر عرض و ۱۴۴۰ میلی‌متر ارتفاع دارد و فاصله بین دو محور آن ۲۶۷۰ میلی‌متر بوده که کمی کوتاه‌تر از نمونه قبلی است. با تولید IMPREZA سوبارو اولین خودروی خود را بر روی یک پلت‌فرم جهانی عرضه می‌کند و این پلت‌فرم می‌تواند مبنای بسیاری از مدلهای آینده این کمپانی باشد.

مصرف سوخت و میزان انتشار گاز co2 در این خودرو بهبود یافته و سوبارو در حال کار بر روی موتوری اختصاصی برای این خودرو است که قدرت را به صورت افقی و با غیرفعال‌سازی سیلندرها و تزریق مستقیم سوخت به چرخ‌ها منتقل می‌کند. سوبارو IMPREZA در دو مدل سدان و هاچ‌بک عرضه خواهد شد و جایگزین مناسبی برای XV Crosstrek می‌باشد. پیش‌بینی می‌‌شود تا پایان سال ۲۰۱۶ تعداد محدودی از سوبارو IMPREZA عرضه شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید