سورپرایز در بازی تاج و تخت: بعد از این برای جان اسنو چه اتفاقی خواهد افتاد؟ (خطر لو رفتن داستان)

0

سورپرایز در بازی تاج و تخت: بعد از این برای جان اسنو چه اتفاقی خواهد افتاد؟ (خطر لو رفتن داستان)

سریال بازی تاج و تخت در همه دنیا طرفداران بسیار زیادی دارد و اگر از علاقمندان به آن باشید می دانید که از هفته گذشته فصل ششم آن نیز آغاز شده است. در این مطلب اطلاعاتی بسیار جالب درباره بخش های جدید این سریال بررسی خواهند شد که به دلیل خطر لو رفتن داستان و از آنجا که شاید هنوز خیلی از شما نتوانسته باشید قسمت های جدید را مشاهده کنید آن را به صورت کامل در ادامه مطلب آورده ایم. پس اگر نمی توانید تا دیدن قسمت های جدید صبر کنید ادامه مطلب را از دست ندهید!

 

در ابتدای قسمت اول از فصل ششم سریال بازی تاج و تخت دیدیم که دوستان جان اسنو به همراه سر داووس جسد او را به درون اتاقی در قلعه سیاه بردند و او را روی میزی قرار دادند. و در پایان این قسمت صحنه هایی از ملیساندرا  نشان داده شد و دیدیم که سر داووس میگفت که بانوی قرمز توانایی های زیادی دارد و قادر به انجام کارهایی است که فکرش را نمیکنید. این نشان میداد که هنوز نباید کاملا از جان اسنو نا امید شد و فکر کرد او به طور قطعی از سریال حذف شده است که در قسمت دوم صحت این حرف کاملا تایید شد.

جان اسنو زنده است. بعد از ماه ها انتظار برای دوست داران جان اسنو و سریال بازی تاج وتخت این یک خبر خیلی خوب است. باید از ملیساندرا تشکر کرد که طی یک مراسم رستاخیز و درخواست کردن از خداوند روشنایی جان اسنو مقتول را به بازی تاج و تخت برگرداند.ما دیدیم که جان اسنو چشم هایش را باز کرد و به شدت شروع به کشیدن نفس های عمیق کرد. اگر به یاد داشته باشید در فصل سوم این سریال بریک دانداریان شوالیه ای بود که  ملیساندرا با او دیدن کرد. او کسی بود که توسط کشیش سرخ ترورس از میر شش بار از مرگ برگشته بود. حال باید از خودمان بپرسیم : بعد از این برای جان اسنو چه اتفاقی خواهد افتاد؟ اما آیا جان اسنو پس از بازگشتن از مرگ دوباره همان جان اسنو خواهد بود یا تغییر خواهد کرد؟

در این مطلب چند احتمال را بررسی خواهیم کرد:

1 . با مرگ جان اسنو تعهد او به نگهبان شب بودن از بین رفته است. زیرا تنها را ترک کرد قلعه سیاه مرگ بود. آیا جان اسنو دیوار را ترک خواهد کرد و به دنبال زندگی خودش خواهد رفت؟ با توجه به پیشینه ای که از او سراغ داریم این احتما خیلی کم است که او بردران خود را در مقابل وایت واکر ها تنها بگذارد

2 . بعد از بازگشت جان اسنو که لرد فرمانده قلعه سیاه بوده است آیا او خیانتکاران را مجازات خواهد کرد یا با آلیسر تورن که نقشه قتل او را کشیده بود و به او خنجر زده بود متحد خواهد شد تا جلوی وایت واکر ها را بگیرد؟

3 .جنگ در وینتر فیل. جان اسنو درست در غروب همان موقعی به زندگی بازگشت که رمزی بولتون پدر خود را کشت تا خود والی و محافظ شمال شود. پیش از انجام این خیانت رمزی پیشنهاد داده بود که به قلعه سیاه حمله کنند و جان اسنو را به قتل برسانند. با این حال حتی اگر رمزی نتواند خود را به دیوار برساند ملیساندرا در رویایی دیده بود که جان اسنو در نبردی در وینترفیل شرکت دارد. به نظر میرسد رویا رویی حرامزاده های وینترفیل دور از اجتناب نیست.

4. جان اسنو با سانسا دیدار خواهد کرد. سانسا بخاطر اینکه از حمایت برادر ناتنی خود برخوردار شود به همرا برین و پاد به سمت قلعه سیاه میرود. امیدواریم که این عضو از خانواده استارک بر خلاف سایر اعضای خانواده موفق شود به اهداف خود برسد.

5 . جان اسنو با والدین خود ملاقات خواهد کرد. والدین اصلی جان اسنو یکی از رازهای این سریال تا کنون باقی مانده است. جان فکر میکند که ادارد استارک پدر او بوده و از مادر خویش خبری ندارد. اما عده ای علاقه مندان این سریال اعتقاد دارند که جان پسر ریگار تارگرین و لیانا خواهر ند است.

6 . اگر واقعا جان اسنو پسر ریگار تارگارین باشد پس احتمال این که دنریس تارگارین آخرین بازمانده از خانواده تارگارین ها نباشد وجود دارد زیرا که جا پسر عموی دنریس خواهد بود و میتوان احتمال این را در نظر گرفت این دو با یکدیگر متحد شوند و جان اسنو با اژدهایان دنریس ملاقات کند و یا حتی سوارشان شود!

7 . اگر جان واقعا پسر ریگار تارگارین باشد پس یک دلیل محکم خواهد داشت تا خود را صاحب تاج و تخت بداند. اما سرزمین پادشاهی در صورتی به بقای خود ادامه خواهد داد که دیوار همچنان استوار باقی بماند و وایت واکر ها نتوانند از ان عبور کنند. پس جان اول از همه باید مانع ورود وایت واکر ها به سرزمین پادشاهی شود.

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید