سورپرایز عجیب اندروید 7 در بخش تنظیمات سریع + آموزش

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از فارنت، قراردادن Easter egg در بخش نسخه اندروید از اندروید نان زنجبیلی 2.3 آغاز شد و در نسخه‌های آب‌نبات چوبی و مارشملو یک بازی مشابه با Flappy Bird را شاهد بودیم. این‌بار اما گوگل مسیر پیچیده‌تری را انتخاب کرده است. اگر در آخرین نسخه توسعه‌دهندگان اندروید 7 به بخش تنظیمات و About و سپس Android Version بروید و آن را چند بار لمس کنید مطابق انتظار با لوگوی N بزرگ مواجه می‌شوید و اگر انگشت خود را روی آن نگه‌دارید یک شکلک گربه پایین صفحه نمایش داده می‌شود. با لمس کردن این گربه عبارت ورود ممنوع درج خواهد شد اما در واقع اندروید سورپرایز شما را فعال کرده است!

کافیست به منوی تنظیمات سریع بروید و به دنبال گزینه ??? Android Easter Egg بگردید و آن را به میان‌برها اضافه کنید. حالا گزینه جدیدی به نام ظرف خالی به تنظیمات سریع اضافه می‌شود که می‌توانید شیرینی، ماهی یا مرغ را درون آن قرار دهید تا گربه‌ها را جذب کنید! هر وقت که یک گربه به سمت ظرف شما جذب شد یک اعلان دریافت می‌کنید و می‌توانید تصویر آن را به اشتراک بگذارید.

ظاهراً گوگل این‌بار به جای مشابه بازی Flappy Bird مشابه بازی Neko Atsume: Kitty Collector را به عنوان سورپرایز اندروید جدید انتخاب کرده است. البته هنوز مشخص نیست که این بازی به نسخه نهایی اندروید نیز راه پیدا خواهد کرد یا خیر.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید