سوناتا هیبریدی بزودی به خیابان ها می آید

0

شرکت پاکرو این روزها به عنوان نماینده رسمی هیوندای هیبریدی در بازار ایران شناخته می شود. این شرکت به تازگی هیوندای سوناتا هیبرید را به بازار ایران آورده و پس از نمایشگاه مشهد، مراحل تست جاده ای و همولوگ این خودرو را طی کرده است. 

در برخی رسانه ها تصاویری از سوناتا هیبریدی با پلاک آزمایش فنی منتشر شده است و با حضور پر قدرت پاکرو در نمایشگاه تبریز، ثابت شده که برنامه های قوی در پس ورود سوناتا هیبرید به بازار ایران است. کارشناسان این شرکت قیمت این خودرو را در بازار منطقه آزاد ۱۳۵ میلیون تومان اعلام کردند و تحویل فوری را برای آن در نظر گرفته اند. همچنین فول ترین نسخه سوناتا هیبرید با پلاک ملی قیمت ۱۸۰ میلیون تومان را دارد و احتمالا از اواخر آبان وارد بازار می شود. موتور این خودرو دو لیتری بوده و به فناوری GDi مجهز است و در کنار یک موتور برقی کار می کند.

موتور بنزینی ۱۵۶ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۱۹۳ نیوتن متر و موتور الکتریکی، ۵۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۰۵ نیوتن متر تولید می کند. مصرف سوخت سوناتا هیبرید ۴٫۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است و شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت را در ۹٫۳ ثانیه ثبت می کند. شرکت پاکرو پیش از این بخشی از ناوگان تاکسیرانی را به هیوندای اکسنت مجهز کرده بود و این روزها قصد دارد تا خودروهایی با آلایندگی پایین را وارد جاده های ایران کند.

گالری تصاویر:

 

 

 

 

 

جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی سایت کارنت (https://telegram.me/carnet_ir ) بپیوندید. کافیست عبارت “carnet_ir” را در نرم افزار تلگرام جست وجو و “join” را لمس نمایید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

لینک مطلب

پاسخ دهید